Teatr Bagatela - Seks nocy letniej - zapowiedź spektaklu

Woody Allen
Seks nocy letniej

reżyseria Andrzej Majczak

Występują: Urszula Grabowska, Anna Rokita / Ewelina Starejki, Karolina Chapko, Jakub Bohosiewicz, Dariusz Starczdewski, Sebastian Oberc / Adam Szarek


realizacja filmu Piotr Kubic

2 komentarze:

11tokarski
11tokarski:
Niesamowity spektakl-na bazie świetnego scenariusza, bardzo płynnie a zarazem dynamicznie przechodzące wątki i zmiana akcji, nawet osoba próbująca odgadnąć zakończenie prawdopodobnie będzie zaskoczona.
Do tego gra aktorska, jak na komedię przystało, przerysowana w odpowiednim stopniu. Zdawało by się smutne sceny po kilku sekundach stają się groteskowe.
Na wielką pochwałę zasługuje aktor wcielający się w rolę Maksa-genialna mimika, ewidentnie czuje się bardzo dobrze w roli którą gra.
mirabella nowakowska
mirabella nowakowska:
Wlasnie wrocilam...bylam....zobaczylam ... rewelacja ...tak wlasnie mozna dostarczac ludziom wszelakiej zabawy z watkiem branym z zycia obsada znakomita ( na czym to polega,ze kamery telewizyjne np. dodaja i nie zawsze korzystnie...przeciez Pani Urszula Grabowska przy teatralnym widzeniu to dziewczynka ? ) raz jeszcze znakomicie!!!! Pozdro dla BAGATELI z szacunkiem staram sie byc stala bywalczynia tego TEATru