The Crown: Sezon 3 | Materiały dodatkowe: Nowa obsada, ta sama historia | Netflix

Olivia Colman (Królowa Elżbieta II), Helena Bonham Carter (Księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (Książę Filip), Josh O’Connor (Książę Karol), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Peter Morgan (Scenarzysta/Twórca) oraz Suzanne Mackie (Producent Wykonawcza) opowiadają o nowym sezonie serialu „The Crown”.

Podczas gdy Królowa Elżbieta II (Olivia Colman) stara się nadążyć za szybkim tempem zmian w Wielkiej Brytanii, członkowie jej rodziny wciąż zmagają się z wymaganiami monarchii i wyzwaniami w życiu osobistym.

Premiera 3. sezonu serialu „The Crown” już 17 listopada.


Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 158 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.