THOMAS MORGENSTERN i jego koszmarne UPADKI w SKOKACH NARCIARSKICH!

🔔Witaj w filmie - 3 UPADKI, PRZEZ KTÓRE THOMAS MORGENSTERN ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ! Kliknij i obejrzyj odcinek jeśli uwielbiasz skoki narciarskie!

► W odcinku tym pokazałem Wam 3 upadki, przez które Thomas Morgenstern zakończył swoją sportową karierę.

Pierwszy z poważnych upadków Thomasa Morgensterna miał miejsce w 2003 roku w Kuusamo. Co z następnymi? Niestety w sezonie 2013/2014 podczas konkursu w Titisee-Neustadt Thomas Morgenstern zaliczył kolejny groźnie wyglądający upadek, który wykluczył go z kilku startów w Pucharze Świata. Morgi wrócił jednak szybko wrócił na skocznie. Nie wiedział jednak, że czeka go kolejny, tym razem najgorszy upadek w skokach narciarskich. Doszło do niego na skoczni Tauplitz w Bad Mittendorf. Co się dokładniej stało? Obejrzyj odcinek - w nim dokładnie wszystko wytłumaczyłem.

Thomas Morgenstern to austriacki skoczek narciarski. Morgenstern jest trzykrotnym mistrzem olimpijskim, ośmiokrotnym mistrzem świata, dwukrotnym mistrzem świata w lotach oraz trzykrotnym mistrzem świata juniorów. Ponadto, Thomas Morgenstern to dwukrotny zdobywca Pucharu Świata 2007/2008 oraz 2010/2011. Zwycięzca 59. Turnieju Czterech Skoczni (sezon 2010/2011). W 2014 otrzymał medal Holmenkollen. 26 września 2014 podczas konferencji prasowej w Salzburgu oficjalnie ogłosił zakończenie swojej kariery. Jaki był powód zakończenia kariery przez Thomasa Morgensterna? Obejrzyj odcinek, a z pewnością się tego dowiesz!

SOCIAL MEDIA:
► instagram: https://www.instagram.com/skocznietv/
► discord:
► facebook: WKRÓTCE

► Aby być na bieżąco - wrzuć subka :) Miłego dzionka :)

#skokinarciarskie #skijumping #sport #upadki