To najlepszy "SCAM" w jaki grałem ✨ - Star Citizen | Launch Week 2020

Star Citizen gromadzi kolejne miliony i jest SUPER! Więcej informacji poniżej! ✨
💕Zostaw Suba i like jeżeli materiał Ci się spodobał!
🎁Instagram: https://www.instagram.com/mmoplaya/
🥰Wspieraj kanał i bądź filarem tworzącym kanał

Mówi się, że Star Citizen to Scam Citizen. Mówi się, że ta gra to największy przekręt w historii GameDevu. Jeżeli to prawda, to przełknę ją z bólem, bo na dany moment widzę w niej masę dobrych cech. Do pełnego wydania jeszcze długa droga, o ile kiedykolwiek taka chwila nastanie. Niewątpliwie jednak Star Citizen zachwyca grafiką, imitacją kosmosu, symulacją życia w przyszłości. 300 Milionów? To dopiero początek!


=====================
Zapraszamy do oglądania naszych materiałów!
=====================
💖 Kup fotel z nami:
https://domator24.com/
KOD RABATOWY: XMMORPGX

Star Citizen powstaje od 2011 roku. W 2013 roku zapowiedziano oficjalnie powstanie projektu będącego symulatorem życia w kosmosie. Dzisiaj, 9 lat po rozpoczęciu prac borykamy się dalej z wczesnym dostępem, który gromadzi miliony dolarów. Czuć tutaj masę pracy i szalone ambicje do wykonania gry ponadprzeciętnej. Nic zatem dziwnego, że długotrwałe prace budzą wątpliwości.

Realizacja filmu: Grzegorz Rycko

#starcitizen #wrażenia #kosmos
Wpadnij także tutaj! 😍
Nasz Discord: https://discord.gg/hWEbNdb
Nasz Portal: http://mmorpg.org.pl

52 komentarze:

MMOPLAYA
MMOPLAYA:
Star Citizen czy Scam Citizen? Co myślicie?
💕Zostaw Suba i like jeżeli materiał Ci się spodobał!
🎁Instagram: https://www.instagram.com/mmoplaya/
Kaisadria
Kaisadria:
Im większa gra tym więcej bugów.
drobny
drobny:
Szczęść Roberts!
BMB005
BMB005:
Ekipa Chrisa Robertsa to zasadniczo 7 krasnoludków. Dodają rzeczy nie w kolejności od najbardziej do najmniej ważnego, a od tego co im przyjdzie do głowy ;)
Wafel
Wafel:
10:00 O nie strzelasz do statków bez zaznaczania ich. Musiało być ciężko, poszukaj sobie w klawiszologii jak zaznaczyć inny statek bo bez tego będzie trudno cokolwiek trafić.
Wagoss25
Wagoss25:
Co sądzę o grze ? Długi temat jestem w tej grze 4 lata i korporacji polskiej. Gra wciąga i tylko oczekiwanie kiedy będzie więcej możliwości 😁😁😁
Anfamis
Anfamis:
Wiedziałem :P Każdy jest w szoku kiedy wchodzi do świata sc
Przemoo
Przemoo:
Czyste sierpniowe niebo? Ma ktoś informacje o tym filmie?
Dawid
Dawid:
Wiesz co to znaczy scam?
it's lisvk
it's lisvk:
A tak btw... czym się różni Bounty Hunter od Mercenary?
Szymon Grabarczyk
Szymon Grabarczyk:
"Czyste sierpniowe niebo" ,? O_o ?
StarVillager
StarVillager:
I'm not backing Squadron42 I don't buy that, but My money from Star Citizen go there, that's SICK!
Meanwhile: 19/11/2012 $6,000,000 STREACH GOAL Say about Star Citizen will launch with 100 star systems. Plus later goals: UDS-2943-01-22 System, Kabal System, Oretani System. That give us 103 systems. I'm not sure is it all.
They make 1 (that ONE! is not finish) system per 8 years, so lets calculate when Star Citizen will launch at such a pace. 102x8=816 years to launch Star Citizen in 2836r. Well.
I hope they will speed up eventually, because what is happening now is a mockery.
Irek Gonera
Irek Gonera:
Czeka przyznać że się POSTARALI ale nie poprawiają Bugów
Jaziu
Jaziu:
to akurat jest prawda, jak się zapytasz o cokolwiek to ci mili ludzie w sekundę wszystko wytłumaczą nie ma czego w stylu obejrzyj na yt
Tazz
Tazz:
Ktos rzucil sie na zrobienie projektu niesamowicie ogromnego tylko chyba mozliwosci sa ograniczone.
Nodiś
Nodiś:
Tej grze trzeba dać jeszcze dobre 5-6 lat w mojej opinii
st5pr0
st5pr0:
Kupuj kupuj 😉
Thorgall SC
Thorgall SC:
SC w chwili obecnej to Alfa . Nowe aktualizacje są dodawane co 3 mc i testowane są nowe mechaniki. Więc muszą być bagi :-)Jak na Alfę jest całkiem przyzwoicie . Poza tym Star Citizen to nie tylko Star CItizen a Też SQ 42 oddzielna gra jakby single do Star Citizena . Który notabene wychodzi zdaje się w przyszłym roku.
Zenek Kimono
Zenek Kimono:
Schaise
Casa
Casa:
Elon Musk powinien zainwestować w te grę.
Thinking Shrine
Thinking Shrine:
Ja tam cierpliwie czekam. Śledzę SC praktycznie od pierwszej publicznej alphy. Fakt ewolucja tej produkcji jest powolna ale i bardzo szczegółowa. Ciężko mówić o optymalizacji kiedy ciągle do produktu dodawane są nowe elementy. Te mam nadzieję, że z czasem znikną. Pozostaje jedynie wrócić do fotela kapitańskiego i rozsmakować się w wielkiej kosmicznej pustki
MrValgard
MrValgard:
8:38 ostre cienie mgły
Modelbaum OK
Modelbaum OK:
Ten kwadratowy pyl na lądowisku i chmury w miastach to celowe czy jakis problem dx?
Michał Geza
Michał Geza:
czyste sierpniowe niebo?
Paweł Ander
Paweł Ander:
Wonziu kiedyś pół żartem pół serio powiedział że star citizen jest konkurencją dla wszystkich gier na świecie. I coś w tym jest.
Zimon
Zimon:
Jakie spece kompa do ogrywania?
Jak wasze wrażenia z waszym sprzętem?
Deuz
Deuz:
z tego co wiem star citizen przejdzie na bete pod koniec tego roku
Michal Urbaniak
Michal Urbaniak:
Moim zdaniem tak wielki,skomplikowany,złożony projekt jest nawet nie to że niemożliwy a nierealny!! Nawet przy nieograniczonym budżecie,tysiącach programistów i dziesiątkach lat nieustannego developmentu nie jest możliwym stworzenie takiej symulacji przez zwykłych ludzi.Może przez super zaawansowaną sztuczną inteligencje z jakiejs Andromedy która wykreowała by tak szczegółowy ogromny multiwrzechświat w rozsądnym czasie ,ale nie przez moce przerobowe gatunku ludzkiego chyba ze przez cywilizacje na poziomie drugim,trzecim w skali Kardasheva.
Aleksander J
Aleksander J:
Jaki zestaw na start będzie lepszy? Ten z Aurorą czy Mustangiem?
Thenatoorat S.
Thenatoorat S.:
Star Citizen zajebisty, pełno błędów czasem problem z logowaniem ale i tak się chce w to grać :D
Jak masz cierpliwość to pograsz jak nie to wkurw na maksa będziesz miał OSTRZEGAM!
np. wylatujesz z bazy statek nie reaguje na myszke tylko WSAD nagle włącza się autopilot i jeb rozjebałeś się o lądowisko. :D
lub wstajesz z łóżka i przelatujesz przez podłogę, w sumie wszystkie podłogi i giniesz.
Nie wspominając o braku przewijania czatu, notorycznym problemem z wyświetlaniem ekwipunku czy mapy.
Poza tymi powyżej gra zajebista, grałem w trakcie darmówki wtedy była masakra się zalogować jednak kupiłem tą grę i gram częściej niż w inne które kosztowały połowę ceny tej. (wiem jestem masochistą;)
Szkoda że goście zamiast naprawiać błędy dodają nowe rzeczy.
it's lisvk
it's lisvk:
Ale niestety character creator postaci kobiecej dalej ssie... w ogóle character creator w tej grze ssie jeśli chcesz zrobić jakąś fajną postać, mają bardzo mało hairatyle'i xD
Marcinek
Marcinek:
co to za film "czyste sierpniowe niebo"? bo nie mogę znalezc
RuffBear
RuffBear:
co to za kwadraty białe w tej grze
Jarmungan
Jarmungan:
Jakoś 2/3 lata temu wspominałem pod jakimś strimkiem, że gierka ma naprawdę potencjał. Szkoda że wymagania takie kolosalne i moje 8 ramów się krztusi, ale jak w końcu zechce mi się wymienić chłodzenie na wyższe to pewnie wrócę do stara, fajnie się sprawdza co rok jak gra kolosalnie się powiększa. :p
Dawid Ziobrowski
Dawid Ziobrowski:
javelin jeszcze nie istnieje, lata sobie tylko npctowo w ramach launch weeku
Maciek Rapacz
Maciek Rapacz:
Przyjemnie posłuchać, kogoś który nie porównuje tej gry do innych produkcji. Polecam się gdybyś się zdecydował na zakup. Mam kilka statków do zasiedlenia :P
Kazimierz Piontek
Kazimierz Piontek:
Miałem tą gre wyinstalować tyle razy że nie sposób tego zliczyć, nie mniej jest okropnie wciągająca. Jeśli sobię kupisz statek to z chęcią pomoge jak będziesz chciał, bo samemu to czasem nudnawo jest.
OBLICKIGRAPHICS - Jerzy Oblicki
OBLICKIGRAPHICS - Jerzy Oblicki:
Zdecydowanie SCAM Citizen...właśnie zmusiłem się do zainstalowania bo jest aktualnie za free.....według mnie tą kasą pewnie palili w piecu...a teraz słucham dalej i uszom nie wierzę gdzie te wspaniałości
Damian Samolyk
Damian Samolyk:
"Javelin" o którym wspominasz kosztuje 3000$. Ta gra to czysty scam
Mario
Mario:
To jest właśnie prawdziwa alfa, to jest dopiero początek to co oni tworzą i sukcesywnie dodają w kolejnych update'ach jest niezmierzalnie lepsze niż to co obecnie można grać ( mimo, że to co można obecnie grać jest absolutnie fantastyczne , jeśli wybaczy się ilość bugów ). Sam System QUANTA ( który już jest w przedbiegach do implementacji ) zmieni tą grę o 180 stopni. Co do recenzji, podoba mi się bardzo, fajnie ująłeś, że SC to obecnie doświadczenie ( bo tak w zasadzie jest ) ale zapewniam, że jeśli oni ukończą ten projekt to będzie to jedna z najlepszych gier TEGO TYPU na świecie i to doświadczenie które opisujesz będzie mogło się równać z grywalnością. Chciałbym jeszcze tylko dodać dwie rzeczy, produkcja gry trwa od 2011, to fakt, aczkolwiek wraz z przyrostem pieniędzy zmieniał się tzw. SCOPE gry, czyli jej ROZMACH i tak naprawdę o prawdziwym starcie developmentu możemy mówić o roku 2015. W tym roku udało się w końcu otworzyć kilka studiów i zatrudnić ok. 500 pracowników ( obecnie jest to ponad 650 ) i wśród tych pracowników byli także zwolnieni pracownicy z cryteka i jeden z nich ( w wolnym czasie ) pokazał, że mogą zrobić ogromne planety na których będzie można lądować i to zasądziło o rozmachu tej gry. Przed dokonaniem tego jednego pana nie było mowy o lądowaniu na planetach itp. innymi słowy gra byłaby znacznie prostsza do zrobienia. A druga rzecz to bugi, niedawno jeden z pracowników CIG wypowiedział się na ten temat i w skrócie powiedział mniej więcej tak : To jest ALFA, bugi będą naprawiać dopiero w becie. Bugi które nie uniemożliwiają rozrywki , Bugi które występują w featurach które i tak będą wymieniane na nowsze oraz crashe i mniejsze bugi które występują rzadko nie są naprawiane bo będą naprawiane dopiero gdy wejdą do bety teraz byłaby to strata czasu. Po prostu na Star Citizen trzeba patrzeć jak na prawdziwą ALFĘ nie taką jak "Anthem Closed alpha" na 1,5 miesiąca przed wydaniem.
Michał Orzechowski
Michał Orzechowski:
We will se if StarCitizen devs and owners are honorous. Will see if it will be completed WELL for this money.
Simple as that.
Johny Joe
Johny Joe:
Hej Xaorus, jednak udało się tyłem wylądować, co? :D
Z tego co po streamie jak i innych filmikach na jutubcu mogę zobaczyć, to Star Citizen to pierwsza gra w kosmosie gdzie kurierka jest... ciekawa. Tu nie jest jak w Elite czy Eve że przylatujesz na stację jeden klik, ładunek na pace, lecisz, lądujesz na stacji, jeden klik i koniec. Tutaj trzeba się jednak nachodzić. Kto wie może w nastepnych wersjach gry, prócz paczek dadzą też palety? Wyobrażacie to sobie? Trzeba będzie dobrze je ustawiać na pace, bo bedziemy musieli się na rożnych zrzutkach do nich dobierać z godzinę hehe.

Tak jak olewałem temat SC, to teraz będę jednak grę śledził. :) Trzymam za grę kciuki. Oby coś dobrego z tego wyszło bo z Elite straciłem już wiarę...
Damian Baranowski
Damian Baranowski:
Miałem to samo kupiłem grę i powiem tak dno kutwa. Problemy same problemy... Wybranie postaci na początku gry to jakaś porażka same problemy.
Torro Rosso
Torro Rosso:
Ja na Ryzen 3600x i 2080ti mam 20-30 FPS w 4k, ale jak wyłączysz vsync, to wzrasta do 50-60 na monitorze [email protected]
Gram w SC od 2016 roku, moim pierwszym statkiem był Mustang, ale co jakiś czas wrzucałem $10-15 i aktualnie już jest Andromeda :) gra na początku była zupełnie pusta, brak misji, NPCow, itd. aktualnie CIG jest na finiszu pierwszego kompletnego systemu (Stanton), brakuje jeszcze trochę sklepów w Grim Hex/New Babbage i system kompletny. Kolejne już będą leciały szybko, bo w końcu mają wszystkie narzędzia do tworzenia kolejnych systemów/planet/misji. Nie żałuję ani jednej złotówki, jestem wielkim fanem Privateera i od tamtego czasu nie było takiej gry poza Elite/Frontier, ale tam nie dało się wyjść ze statku. SC to nowy poziom immersji.
mr. profdochab
mr. profdochab:
Bezkres kosmosu?To jest jedna mapa z kilkoma pustymi planetami którą można oblecieć w 5 minut dobrym statkiem(szkoda że sie nie kapłem zanim wpakowałem w to początkowo zachwycony ponad 1400 zeta)Społeczność żyje wysyłanymi na maila gazetkami z opisem wyimaginowanych światów których nigdy nie odwiedzimy.
JEDI iCoN
JEDI iCoN:
Tyle kasy mają a grafika gorsza niż w RDR2
Spike Web
Spike Web:
te stacje wygladaja fatalnie w srodku
Czereśnia
Czereśnia:
Elitę dangerous lepsze!
Artur Grabowski
Artur Grabowski:
Syn prawnik mówi do ojca również prawnika. Tato w miesiąc skończyłem sprawę z którą ty się menczyłeś 10 lat! Ojciec na to. Widzisz synu skończyłeś w miesiąc. A ja pobierałem pieniądze za nią przez 10 lat. Tyle.
Zbik
Zbik:
Niestety się zawiodłem. Warstwa audio-wizualna, świat, community i gameplay są świetne, do tego gra działa i wygląda zaskakująco dobrze nawet na moim leciwym sprzęcie ale to że co chwile dostawałem jakieś krytyczne błędy psujące podstawową rozgrywkę lub całkowicie uniemożliwiającą grę zostawiło zbyt duży niesmak. Na pewno dam grze kolejna szanse w kolejny darmowy weekend i bede obeswrował postępy. Jeślu uda się w miare normalnie pograć to kupię bo sam projekt robi imponujące wrażenie. Pozdrawiam o7
Łukasz Jóźwiak
Łukasz Jóźwiak:
Głównym projektem jest Squadron 42, Star Citizen to moduł online. Przestań wprowadzać ludzi w błąd wyliczeniami wyssanymi z palca.
SanS
SanS:
SCAM to SCAM i nie ma ze dobry czy nie dobry.SC jest scamem i "wieczną betą" i puki nie zostanie wydana nie ma co tego kupować.....ale głupków nie brakuje i ludzie jak barany kupują.