To spotkanie miało uświadomić dziewczynom, że nic nie jest niemożliwe [Projekt Lady]

Oglądaj "Projekt Lady" co poniedziałek o 22:30 w TVN oraz w Playerze: https://player.pl/playerplus/programy-online/projekt-lady-odcinki,4554/odcinek-10,S05E10,186497
Co roku na kilka dni przed finałem, uczestniczki wyjeżdżają za granicę. Teraz ze względu na pandemię, dziewczęta wybiorą się do Wrocławia. Dzięki temu przekonają się, że nasz kraj jest równie piękny i są w nim miejsca, które wzbudzają zachwyt. Uczestniczki zaznają luksusów i zamieszkają w apartamencie prezydenckim.
Spotkają się z Polska blogerką Aggie, która cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych. Pokaże ona dziewczynom jak radzić sobie w świecie social mediów oraz jak ciężką pracą można osiągnąć sukcesy i spełniać swoje marzenia. Będą też międzynarodowe spotkania z obcokrajowcami mieszkającymi w Polsce.
Dziewczęta poczują się jak artystki i będą malować obrazy. Ale nie będą to takie zwykłe prace plastyczne. Jaki jest ich cel? Dowiedzą się przy okazji kolejnego zadania, czyli podczas oprowadzania gości po galerii sztuki współczesnej. Zaskoczenie wywoła fakt, że na wystawie pojawią się też namalowane przez nie obrazy. W trakcie opowiadania o swoich bardzo osobistych, artystycznych dziełach, będzie mnóstwo wzruszeń.
#projektlady #tvn #player

3 komentarze:

tvnpl
tvnpl:
Oglądaj "Projekt Lady" co poniedziałek o 22:30 w TVN oraz w Playerze: https://player.pl/programy-online/projekt-lady-odcinki,4554/odcinek-10,S05E10,186497
kalibers
kalibers:
Ta z prawej na miniaturce wygląda jak Kate Winslet
Aaabbbccc Aaabbbccc
Aaabbbccc Aaabbbccc:
Czy Strajk Julek, Którym Wystaje Sznurek, trwa nadal?