Tokio 2020; Klasyfikacja Medalowa Tokio;Letnie igrzyska olimpijskie – medale; Polska Olimpiady

Tokio 2020; Klasyfikacja Medalowa Tokio; Letnie igrzyska olimpijskie – medale; Polska Olimpiady
Tokio 2020; Klasyfikacja Medalowa Tokio; Tabela medali olimpijskich 2021; medalowa Olimpiady 2021 Live Polska igrzyska olimpijskie 2021;olimpiada tokio 2021;polskie medale olimpijskie 2021
Tokyo Olympics Medal Tally, Medal Count China, USA prowadzi w ogólnej liczbie medali; China on Top Złoty Medalista.kto wygrał więcej?; aktualizuje liczbę medali igrzysk olimpijskich w Tokio 2021 w dniu 15. (7 sierpnia 2021 r.).
Dziś 34 Złote Medale w różnych wydarzeniach. a jutro 8 sierpnia będzie ostatnim dniem Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku, kiedy to nastąpi ostatnia liczba medali olimpijskich w Tokio według kraju. Prawie zrozumiemy, kto zdobył najwięcej medali,
Kto zdobył więcej medali na Igrzyskach Olimpijskich 2021?
Kto odnosi największe sukcesy na igrzyskach olimpijskich?

Najwięcej złotych medali na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020
Caeleb Dressel 5 medali dla Stanów Zjednoczonych

K-4, kobiety – finał na 500 m
Węgry zdobywają złoty medal (D. Kozák, D. Bodonyi, A. Kárász, T. Csipes 1: 35,463)
Białoruś zdobywa srebrny medal (W. Chudzenka, M. Litwinczuk, M. Machneva, N. Liapeshka 1: 36.073)
Polska zdobywa brązowy medal (J. Iskrzycka, A. Pulawska, H. Wiśniewska, K. Naja)

Nel giorno 14 delle Olimpiadi di Tokyo 2021, la Polonia vince 1 medaglia d'oro e 1 medaglia d'argento. Con queste due medaglie. Il conteggio delle medaglie della Polonia per un totale di 12 medaglie con 4 di ciascuna medaglie d'oro, d'argento e di bronzo.

Finale 50 km marcia maschile
D. Tomala vince la medaglia d'oro.(Polonia, 3:50:08)
J. Hilbert vince la medaglia d'argento (Germania, 3:50:44)
E. Dunfee vince la medaglia di bronzo.(Canada,3:50:59)

Finali del lancio del giavellotto
Cina S.Y. Liu vince la medaglia d'oro.
Polonia M. Andrejczyk vince la medaglia d'argento.
Australia K. Barber vince la medaglia di bronzo.

Marcin Lewandowski Lekkoatletyka 1500 m mężczyzn NUK

C-1 200 m kobiet Finał
Złoto N. Harrison Stany Zjednoczone 45.932
Srebro L.Vincent-Lapointe Kanada 46.786
Brąz L. Luzan Ukraina 47.034
4 D. Borowska Polska 47.116

Polki bezkonkurencyjne! Polska sztafeta 4x400 m w finale
Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic czasem 3.23,10

Rzut młotem mężczyzn
Polska W. Nowicki zdobywa Złoty Medal. 82,52 m²
Norwegia E. Henriksen zdobywa srebrny medal.(81,58 m)
Polska P. Fajdek zdobywa brązowy medal. 81,53 m²

#Tokio2020 #OlimpiadaTokio #Medalowa #OlimpiadaTokio 2020

Maraton kobiet Finał
Kenia P. Jepchirchir zdobywa złoty medal. 2:27:20
Kenia B. Kosgei zdobywa srebrny medal 2:27:36
Stany Zjednoczone M. Seidel zdobywa brązowy medal 2:27:46

Skok wzwyż kobiet, finał
ROC M. Lasitskene zdobywa złoty medal. 2,04
Australia N. McDermott zdobywa srebrny medal. 2,02
Ukraina Y. Mahuchikh zdobywa brązowy medal 2,00

Bieg na 10000 m, kobiety – finał
Złoty medal zdobywa Holandia S. Hassan. 29: 55,32
Bahrajn K. Gezahegne zdobywa srebrny medal. 29: 56.18
Etiopia L. Gidey zdobywa brązowy medal 30: 01.72

Rzut oszczepem, mężczyźni – finał
Indie Neeraj Chopra zdobywa złoty medal. 87,58 m²
Czechy J. Vadlejch zdobywa srebrny medal. 86,67 m²
Czechy V. Veselý zdobywa brązowy medal 85,44 m

1500 m, mężczyźni – finał
J. Ingebrigtsen Norwegia zdobywa złoty medal. 3: 28,32 LUB
T. Cheruiyot Kenia zdobywa srebrny medal. 3: 29.01
J. Kerr zdobywa brązowy medal Wielka Brytania3: 29.05

Turniej koszykówki mężczyzn Finały
Mecz o złoty medal w Stanach Zjednoczonych
Francja zdobywa srebrny medal.
Australia zdobywa brązowy medal.


C-1 1000 m, mężczyźni – finały
Brazylia I. Queiroz dos Santos zdobywa złoty medal. 4: 04,408
Srebrny medal zdobywa Chiny H. Liu. 4: 05.724
Mołdawia S. Tarnovschi zdobywa brązowy medal. 4: 06.069

K-4, kobiety – finał na 500 m
Węgry zdobywają złoty medal (D. Kozák, D. Bodonyi, A. Kárász, T. Csipes 1: 35,463)
Białoruś zdobywa srebrny medal (W. Chudzenka, M. Litwinczuk, M. Machneva, N. Liapeshka 1: 36.073)
Polska zdobywa brązowy medal (J. Iskrzycka, A. Pulawska, H. Wiśniewska, K. Naja)

K-4, mężczyźni – finał na 500 m
Niemcy zdobywają złoty medal (M. Lemke, R. Rauhe, M. Rendschmidt, T. Liebscher 1: 22.219)
Hiszpania zdobywa srebrny medal (S. Craviotto, C. Arevalo, M. Walz, R. Germade 1: 22,445)
Słowacja zdobywa brązowy medal (S. Balaz, E. Vlček, A. Botek, D. Myšák 1: 23.534)


Nurkowanie na platformie 10 m, mężczyźni – finał
China Y. Cao zdobywa złoty medal. 582,35
Srebrny medal zdobywa Chiny J. Yang. 580,40
Wielka Brytania T. Daley zdobywa brązowy medal.

Gimnastyka artystyczna Rytmiczna indywidualność kobiet wieloboju Finał
Izrael L. Ashram zdobywa złoty medal (107.800)
ROC D. Averina zdobywa srebrny medal (107.650)
Białoruś A. Harnasko zdobywa brązowy medal (102.700)