Trybunał Konstytucyjny - rozstrzygnięcie sporu kompetencyjnego

Trybunał Konstytucyjny rozstrzyga spór kompetencyjny między Sejmem RP a Sądem Najwyższym oraz między Prezydentem RP a Sądem Najwyższym

Subskrybuj kanał:
https://www.youtube.com/user/onetnews?sub_confirmation=1

Facebook Onet Wiadomości: https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/


Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

Powiązane wiadomości:

12 komentarze:

Ela Iwona W
Ela Iwona W:
👏💕💖
E B
E B:
Zachwycające poczucie humoru sędziego Pszczółkowskiego
wojo wnik
wojo wnik:
W 2018 r. MINISTERSTWO CYFRYZACJI i CENZYRY , WPROWADZIŁ TYLNYMI DRZWIAMI CENZURĘ za POŚREDNICTWEM FACEBOOK , POMIMO ZAKAZU STOSOWANA ZAPISAMI w KONSTYTUCJI R.P.
TERAZ UJAWNIA SZEF KOLONI IZRAELA , POLSKI PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI , ŻE TA UMOWA
MA SZERSZY ZASIĘG KNEBLOWANIA INFORMACJI o WSZELKICH ZBOCZEŃCACH JAKIE WYROSŁY JAK GRZYBY NA TERENIE POLSKI .
* * * * * * * * * *
Od października na Facebooku zacznie obowiązywać nowy regulamin. Zgodnie z nim serwis społecznościowy będzie mógł usunąć każdy materiał, który uzna za problematyczny.
Media informowały dziś o fake newsie na temat rzekomo istniejących w Polsce „stref wolnych od LGBT” i tablic, które – jak podawał aktywista Bart...
Zgodnie z nowymi zasadami Facebook będzie mógł np. usunąć dowolny post lub ograniczyć dostęp do niego, jeśli uzna, że zawarte w nim treści narażają serwis na skutki prawne lub regulacyjne.
Publikujący na łamach portalu Antyweb Dawid Pacholczyk ocenia, że regulamin w tej postaci to „już cenzura bez białych rękawiczek”.
„Dana treść nie musi łamać prawa czy być nieodpowiednia (np. mowa nienawiści), wystarczy, że Facebook stwierdzi, że naraża FIRMĘ na problemy prawne i »puf«, post czy usługa magicznie znikają” – zauważa publicysta.
Punkt regulaminu, o którym informuje Antyweb, brzmi następująco: „Możemy również usuwać i ograniczać dostęp do treści, usług oraz informacji, jeżeli uznamy, że takie działanie jest uzasadnione i potrzebne w celu uniknięcia lub ograniczenia niekorzystnych prawnie i regulacyjne działań skierowanych przeciw Facebookowi”.
* * * * * * * * * * *
KTO w POLSCE STOI NA STRAŻY KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI . ŻE w MINISTERSTWIE CYFRYZACJI i CENZURY , NEGOCJUJĄ z ZAGRANICZNY PORTALEM FACEBOOK UMOWĘ CENZORSKĄ WPROWADZONĄ TYLNYMI DRZWIAMI . JAKIE UMOCOWANIE KONSTYTUCYJNE MA FACEBOOK DO w/w UPRAWNIEŃ w PAŃSTWIE , PRAWA ? .
Christopher Romanowski
Christopher Romanowski:
Czy wy kochani Polacy w ksztalcie barwy zoltej nie widzicie wizerunku krzyza. To jest krzyz Polakow jaki zaplaca majac u wladzy ludzi nawiedzonych religijnie, fanatykow religijnych.
Kuba Dmctdygug
Kuba Dmctdygug:
Brawo!!!
wojo wnik
wojo wnik:
JAKI WPŁYW MIAŁ , MA KNEBEL- BLOKADA OPINIOWANIA i WOLNOŚCI SŁOWA , PRZEPŁYWU INFORMACJI MIĘDZY WYBORCAMI , EWENTUALNGO UJAWNIANIA NARUSZANIA PRAWA PRZEZ RZĄDZĄCYCH w OKRESIE od 2018 r. - TRZECH KOLEJNYCH WYBORÓW , DO OSTATNICH WYBORÓW , PREZYDENTA POLSKI . NA PUBLICZNYCH PORTALACH MEDIALNYCH . JAKIE UMOCOWANIE PRAWNE i USTAWA , DOPUSZCZA PRYWATNY AMERYKAŃSKI PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY FACEBOOK , NA KONTROLE WYPOWIEDZI i CENZURĘ NA PUBLICZNYCH MEDIALNYCH PORTALACH SWOBODNYCH WYPOWIEDZI i OPINIOWANIA CZYTELNIKÓW i WIDZÓW TVP INFO i INNYCH MEDIALNYCH PORTALI . w OBECNEJ SYTUACJI PRAWNEJ - PRAWNEGO ZAKAZU KONSTYTUCJĄ R.P. STOSOWANIA CENZURY .
WCZEŚNIEJ DOKONYWAŁEM WPISÓW NA STRONACH TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO , JAK DO DZIŚ BRAK ODPOWIEDZI - PRL BIS .
* * * * * * * * * * * * * *
ODPOWIEDŹ PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ - TO KTO JAK NIE PKW POWINNA OCENIĆ TAKIE PRAKTYKI ? PRZECIEŻ TO JEST OGRANICZENIE PRAWA WYBORCZEGO .
Szanowny Panie,
w odpowiedzi na mail informuję, że Państwowa Komisja Wyborcza może zajmować stanowisko i wydawać opinię w sprawach wynikających z jej kompetencji.
Sprawy przez Pana przedstawiona pozostają poza właściwością Komisji.

Z poważaniem
Marcin Lisiak
Główny specjalista
CZY NA BIAŁORUSI OCENIĄ ?
T K
T K:
Odwolywanie sie SN do TSUE wskazuje niemal na zdrade stanu, szczegolnie, ze traktat UE wyraznie mowi, ze sadownictwo jest sprawa kompetencji kraju czlonkowskiego. Podlozenie ognia pod Polska z nadzieja, ze TSUE przyjdzie z odsiecza jest bardzo niebezpieczne dla panow z SN, bo Berlin tez jest zwiazany wspomnianym traktatem. To Jaruzelski mial wieksze nadzieje na odsiecz z Moskwy, a i tak nie przyszla.
woo woo
woo woo:
Głupszej już brak
Tytus 77
Tytus 77:
Żałosny spektakl.
Michał Jurkowlaniec
Michał Jurkowlaniec:
Pisiorny trybunał... tragedia...
Miro H
Miro H:
Brawo TK ani kroku w tył
Junna Romaniuk
Junna Romaniuk:
Trybunał tragedia