Ty się nie kłóć! - Monika Mrozowska w dyskusji z Michałem Pirógiem | Zielone Gwiazdy odc. 4

Ile procent wszystkich śmieci na wysypiskach stanowią zużyte pieluchy? Czy palenie ognisk jest karygodne ekologicznie? Ile kilogramów śmieci wyrzucamy w ciągu roku? Na te pytania w kolejnym odcinku programu #ZieloneGwiazdy odpowiadają Monika Mrozowska i Karol Kosiorowski.

#UwolnijChmuręDlaZiemi | #BNPParibas | #BankZmieniającegoSięŚwiata | #BankZielonychZmian


Subskrybuj kanał Plejada

http://bit.ly/PlejadaSUB

Wpadaj na nasze social media!
Facebook:
https://www.facebook.com/plejadapl/
Instagram:
https://www.instagram.com/plejadapl/

5 komentarze:

B TB
B TB:
Fajny program, oglądam od pierwszego odcinka, ale jedna moja uwaga - czy ten ekspert nie mógłby pojawić się osobiście w studio tylko leci z telebimu
Madzix Madzik
Madzix Madzik:
Strasznie mi przypomina i wyglądem i głosem Sarę Boruc 🙈
Lucy S
Lucy S:
FAJNY PROGRAM .DZIEKI . POZDRAWIAM .
Marcelo12 Motorbike
Marcelo12 Motorbike:
Jej głos w ogóle nie zmienił się od czasów Rodziny Zastępczej.
dam17mdm
dam17mdm:
Oxytree to znane drzewo ozdobne o nazwie Paulownia mieszaniec Paulownia fortunei x Paulownia elongata. Drzewo to posiada duże pod względem powierzchni liście i dlatego może pochłaniać duże ilości CO2. Tylko ta roślina w naszym klimacie jest obca i nienaturalnie wyglądająca w środowisku. A co za tym idzie ile należy posadzić tych roślin aby były skuteczne???? Czy nie zagraża to naszym naturalnym drzewostanom, lasom. I ostatnie czy nie lepiej sadzić nasze polskie rodzime gatunki, które sa pożytkiem dla zwierząt, owadów i tworzą naturalne dla nich środowisko bytowania. Do takich drzew należą: lipy, klony, graby, dęby, wiązy, buki, brzozy. TO te drzewa są cenne dla Polski. Dodam, ze każde z nich uzupełnione krzewem kwitnącym i owocującym (źródło pokarmu dla ptaków). Dlatego sadźmy jak najwięcej drzew i krzewów charakterystycznych dla polskiej przyrody.