VIDA SAM NA SAM, LOBUJE BRAMKARZA… VAR? GOL! | Stal - Piast | Ekstraklasa 2021/22 | 2 Kolejka

To już tradycja, jeśli Piast Gliwice gra w Ekstraklasie ze Stalą Mielec to zawsze strzela dwa gole. Tak było i w meczu 2. kolejki, w Mielcu piłkarze trenera Waldemara Fornalika zwyciężyli 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Kristoher Vida, który otrzymał idealne podanie od Patryka Lipskiego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem przelobował Michała Gliwę. Po analizie VAR sędzia wskazał na środek boiska. Tuż przed przerwą podwyższył Arkadiusz Pyrka. To pierwszy gol młodzieżowca w Ekstraklasie. Drugą asystę zaliczył Lipski. W drugiej połowie przewagę mieli gospodarze ale albo nie potrafili oddać celnego strzału albo na drodze piłkarzom z Mielca stawał Frantisek Plach. Piast zdobył pierwsze 3 punkty w sezonie, Stal poniosła pierwszą porażkę.

________________________________

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.