VLN K: Polska – Turcja: pomeczowe wypowiedzi

Siatkarska reprezentacja Polski w trzecim meczu Siatkarskiej Ligi Narodów przegrała z wicemistrzyniami Europy – Turcją, ale pokazała, że drzemie w niej spory potencjał, który zapewne zostanie w pełni uruchomiony w kolejnych meczach.
Potyczkę z Turczynkami oraz wcześniejsze spotkania podsumowują Martyna Łukasik i Magdalena Stysiak.

11 komentarze:

Agnieszka Bednarska
Agnieszka Bednarska:
Super dziś było. Na takie mecze patrzy się z przyjemnością. Tak trzymać dziewczyny, a będzie coraz lepiej.
KowalskyLeon
KowalskyLeon:
Pospolitego ruszenia ciąg dalszy. Grunt, że humory zawodniczek lepsze niż gra i wyniki. No ale widocznie taki mamy klimat. Bylejakość i robienie dobrej miny do złej gry w Polsce modne. Oglądanie tego to dla mnie już strata czasu.
Artur Grabowski
Artur Grabowski:
Jacek Nawrocki out! i dlaczego nie ma Joasi Wołosz?
Jarosław Dudek
Jarosław Dudek:
No i w takim stylu można i przegrywać 🙂 świetna gra, oby tak dalej. Brawo dziewczyny!
Jizz Us
Jizz Us:
zmiana na stanowisku kapitana Kąkolewska poszła w odstawkę ?
Kuba zKuby
Kuba zKuby:
Źle nie było .patrzac po formie zespołów wygramy z Kanada , Tajlandia, może Dominikana i tyle
Paweł Świętoń
Paweł Świętoń:
jaki to turniej?
lipowski310
lipowski310:
dziewczyny oczywiście szacunek za walkę wierze że z następnymi meczami będzie lepiej .. Ale z wiocho polo na wejściu trochę żenada . Ale oczywiście dalej kibicuje i trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki
👎
Kamil Marek
Kamil Marek:
Ja nie wiem to jest jakaś klatwa z tymi Turczynkami że musimy zawsze przegrać! W tych dwóch setach 25-23 przegranych to ta piłki na seta były fartniete jak nw! Szkoda takich akcji bo można było coś ugrać dla siebie! Fakt 4 set już sie coś posypało! Ale za 3 sety szacunek za walke! Teraz bd mecze ze słabszymi rywalkami wiec można coś myśleć o wygraniu ale zobaczymy;)
Aleksandra Flis
Aleksandra Flis:
Szacunek dla dziewczyn za walkę, ale zabrakło doświadczenia rozgrywającej i grania środkiem. Zuzanna Efimienko-Młotkowska nie raz była w punkt, a nie dostawała tych piłek. Prośba do Pana Prowadzącego wywiady o pytanie do trenera ile lat jeszcze chce budować zespół na młodych zawodniczkach i czy jego zdaniem przyjechały na Ligę Narodów wszystkie najlepsze polskie siatkarki. Mamy genialne zawodniczki, które podniosłyby ten zespół i od których te młodsze miałyby się czego uczyć.