Waldemar Witkowski: Moim marzeniem jest 7-letnia kadencja prezydenta

► SUBSKRYBUJ

Zobacz to, czego nie możesz usłyszeć:
WWW: https://www.radiozet.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/radiozet/
Instagram: https://www.instagram.com/radio_zet/

Email: [email protected]

25 komentarze:

Shad0weee
Shad0weee:
Niestsety tacy ludzie, jak pan Waldemar nie mają szans w Polsce, żyjemy w kraju w którym wszystko, co się kojarzy nawet troszeczkę z lewicą jest porównywane do komunizmu. Wybierzcie Dudę, niech spierdoli ten kraj jeszcze bardziej.
Karolina
Karolina:
I dlatego w tym kraju nigdy nie będzie dobrze... socjaldemokracja nazywana komunizmem. A do roboty do socjaldemokratycznej Norwegii i na ten "komunistyczny" Zachód to się rwiecie, co nie, proste niewykształciuchy?
CREDO Nieruchomości Łukasz Waraczewski
CREDO Nieruchomości Łukasz Waraczewski:
Nie ma szans na wygraną, ale bardzo miły Pan. Gdyby był w polityce i startował na inną funkcję z pewnością bym zagłosował!:)
Marta Mazurek
Marta Mazurek:
Wyłączcie tę muzykę, błagam!
Dariusz Czajkowski
Dariusz Czajkowski:
Omg
Ula Bruno
Ula Bruno:
Cieszę się, że pan Waldemar Witkowski startuje na prezydenta, bo to jedyny kandydat, na którego z przyjemnością zagłosuję!
Gerda Braun
Gerda Braun:
Hawana UNI pracy
aart
aart:
Redaktor chyba trochę usilnie starał się zrobić z Witkowskiego kogoś kto odbiera elektorat Biedroniowi. Odnoszę natomiast wrażenie, że z racji kultury osobistej i szacunku do innych ludzi Witkowski po prostu nie chciał powiedzieć, że jest pozbawiony populizmu Biedronia.
Dowiedziałem się o Witkowskim niedawno i jest zdecydowanie najbliżej moich poglądów i podejścia które respektuję, oby te wybory były zaczątkiem zdobywania przez niego społecznego poparcia i popularności, mam nadzieję że zaowocuje to w przyszłości.
Od dawna nie miałem kandydata na którego bym głosował bez jakiegoś grymasu na ustach. Nie do końca zgadzam się z propozycją gwarantowanej emerytury minimalnej, niemniej jednak sam sposób w jaki Witkowski o tym mówi sprawia, że jestem w stanie to zrozumieć i uszanować.
Marcel Dopierała
Marcel Dopierała:
Pozdrawiam Pana Waldemara!
Zicu-97
Zicu-97:
Redaktor tragedia
Teresa Stepanowicz
Teresa Stepanowicz:
No wybaczcie ale 5- letnią kadencję trudno przeżyć a co dopiero 7 - letnią!!! I potem jeszcze nie daj bóg drugie siedem? Przyszłoby się załamać a psychologów w kraju brakuje, jak wszystkiego zresztą. I nawet minister Szumowski tu nie pomoże, choć nad wyraz obrotny jest.
Inger Rusin
Inger Rusin:
Czy to oznacza powrót ze spoldzielczości mieszkaniowej do *komuchowego bytu* i lewicowe pomysły dla całego narodu w 2020.?.Czy pan kandydat pracuje na starych przepisach o spółdzielczości ,gdyż nie dopuszczono do nowelizacji w 2015-2017 (zbiór i propozycja Sachajko ,wówczas Kukiz15) ??? Ile synekur jest w spóldzielczości ? Po ile mieszkan zgoromadzili* handlarze*firmy okołospółdzielcze.., gdyż każde spóldzelcze było dotowane przez panstwo w rózny sposób ?Czy dopuszczanie garaży osobno -mieszkań osobno do obrotu, stworzyło extra zamożnych i beneficjentów szeregu dotacji w spoldzielczości -a skupionych w danym ręku ..???
Inger Rusin
Inger Rusin:
Pan kandydat ma fatalną starcza już dykcje, sepleni, gubia się wymawiania liter niektorych.wypowiada się frazesami, hasłami. Brak porządnej dykcji, to *eee* -wypada paskudnie. Mnóstwo środowisk spóldzielczych zyje z naszych pieniędzy wiecej niż dobrze i doi społecznośc mieszkańców,członków spółdzielni mieszkaniowych..Panie Kandydacie -*doły partyjne*lewicowe* to już był DRAMAT w 1981,1989 , starczy !
Inger Rusin
Inger Rusin:
Poproszę o upublicznienie majątku kandydata tegoż i jego rodzinki ;ile zarabiał w tej biedujacej Polsce ,zwłaszacza 1981, 1989 -do 2020 ? I na jakich *stołkach * ??? prosze o skan na ekrany Tv i internetu z oświadczeń majątkowych kandydata z rodzinką i o podliczenie ich zasobów zgromadzonych w jednym pokoleniu !!!Czy to także kumpel *czerwonej gwardii * i kolekcjoner stanowisk latami -bez rotacji ????
DGarbaty
DGarbaty:
Stary komuch. Boże broń przed takimi wszami!
jola makowska
jola makowska:
Lenin wiecznie zywy , niestety.
huhu koko
huhu koko:
ten pan wypada dosc sympatycznie, ale poglady to jest komuna. Masakra , jak mozna w takie bzdury wierzyc?
Barbara Stanowska
Barbara Stanowska:
Co to za archeolog odkrył tego komucha.. Lenin wiecznie żywy.
Kwaśniewski też się z każdym zaprzyjaźniał.
Daniel komiński
Daniel komiński:
Twoim marzeniem jest powrót do kolesi z PZPR .
Inger Rusin
Inger Rusin:
Kandydacie; a *co z tymi zabawkami* w Bumarze z niemieckich czołgów zlomowanych ? Gdyż niemieckie najnowsze są sterowane już z satelity ? I pan łaskawie popierał kupowanie zlomu do Polski w czołgach nastepcach Leopardach -mimo ,że ich pierwotna wesja plantowala polską Warszawę ?!*cyt*A-na* tygrysy*mamy visy * cyt,piosenki Powstania Warszawskiego.Panie iżynierze czy leopardowy zlom to byl dobry zakup ????
Inger Rusin
Inger Rusin:
A moim marzeniem jest* transparentność w spoldzielczości* sprawozdania i finanse w internecie jawne*- mieszkaniowej i wywalenie z synekur wszystkich dorobkiewiczowskich* struktur komuchów*
 - ot marzenie w 2020 ???
Inger Rusin
Inger Rusin:
Pan kandydat udowodnił,ze jest za UE ..lewicowym truchtem ??? -Dzisiejsza przeżyalnośc mężczyzn -post czarnobylowym - też w Polsce jest średnio 65/66 lat ,a potem to tylko same wdowy pielęgnujące trawniki cmentarne .
Jacek Kozakowski
Jacek Kozakowski:
witkowski nie sciagaj z tego co bosak mowi ...ty jestes starym lewakiem i tego nie zmienisz ,bo nie rozumiesz tego swiata ....
Stella Bella,
Stella Bella,:
A MOIM MARZENIEM TO DOBRY RZAD DOBRY PREZYDENT.
KADENCJA DO KONCA SWIATA A NAWEJ DZIEN DLUZEJ.
P PAD ,P ZOLTEK, P JAKUBIAK ,P PIOTROWSKI ODP NA PYTANIA .
RESZCIE CHODZI O URZAD POLAKOW MAJA W CZTERECH LITERACH .
Zbyszek Zbyszko
Zbyszek Zbyszko:
Stary.komuch.z.czasow.PRL.Poznaniacyy.sa.porazeni.odgrzewanym.komuchem.jaka.z.niego.nowa.lewica.wystawili.go.by.dorobic.sobie.forsy.ludzie.ciebie.niechca.