Wanda Traczyk-Stawska: protestujące matki są odważniejsze od wojska | Newsweek Opinie

Wanda Traczyk-Stawska, uczestniczka Powstania Warszawskiego, była gościem Renaty Kim w programie "Newsweek Opinie". Pani Wanda, z zawodu nauczycielka dzieci niepełnosprawnych, chciała wesprzeć obecnie strajkujące matki, jednak nie wpuszczono jej na teren Sejmu. - Ja nie wtrącam się w sprawy polityczne, ale nie mogę zostawić bez pomocy tych, których znam i o których wiem, że dzieje im się w tej chwili krzywda - powiedziała.

Subskrybuj kanał Newsweek Polska: https://www.youtube.com/user/NewsweekPolska?sub_confirmation=1

15 komentarze:

Zbigniew aaa
Zbigniew aaa:
Tej Pani nie zrozumie nikt kto nie ma w rodzinie dziecka niepelnosprawnego. Dziekuje Pani Wandzie za slowa ktore wypowiedziala o tych dzieciach.Pozdrawiam serdecznie..
katowicedzis.pl
katowicedzis.pl:
😮
Zbyszek W
Zbyszek W:
Nie słyszę ujadania pisowskiego. Zapadliście się pod ziemię , czy po ludzku głupio wam?
Franciszek Dolas
Franciszek Dolas:
Polska
Krzysztof. Dorniak
Krzysztof. Dorniak:
Dlaczego ta pani nie walczyla o powstańcow wywalanych z ich własnych domów a potem stoi z gronkiem tzw pr. Warszawy bo jej nie zabrali mieszkania.
marek antoni kowala
marek antoni kowala:
Szacowna Pani Wando Wielka Patriotko dlaczego Pani daje się manipulować przez ludzi ,którzy Panią przez lata dyskredytowali i obrażali ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jurek Morawik
Jurek Morawik:
DUŻO ZDROWIA PANI WANDA.
Krzysztof. Dorniak
Krzysztof. Dorniak:
Wstyd i hańba dla szmaciarzy którzy wykorzystują tą panią do swoich celów politycznych i chcą coś na tym ugrać nie tylko ta pani walczyła inne taż wszyscy wiedzą że odkąd świat istnieje zawsze były dzieci jak i dorośli upośledzeni i niepełnosprawni i nigdy nie dogodzimy im żeby mieli lżej bo zawsze będzie jakieś ale bo zrobiliscie za mało dla nas a gdzie w tym bezdomni,geje,bezrobotni ,itp,itd oni też mają potrzeby przy wielkim współczuciu dziw bierze że te matki nie żądają dla siebie zwykłej pensji i dla dzieci 500zł + wszelkie udogodnienia.
Delikatnie Szwedzik
Delikatnie Szwedzik:
Nie zapadlisimy sie czlowieku przejzyj na oczy nie widzisz w tej akcji manipulacji to masz klapki na oczach nie dajmy sie poroznic
dancing_on_the_valentine83
dancing_on_the_valentine83:
Ojciec Jarosława Kaczyńskiego, Rajmund Kaczyński pseudonim "Irka" był powstańcem. Aż szkoda słów na to, jak jego syn na czele swojej partii traktuje przyjaciół broni swojego ojca. Mnie by było wstyd na jago miejscu pójść na grób ojca i z uśmiechem udawać, że jest idealnie. Z pewnością nie o taki rząd i nie taką Polskę walczyli powstańcy. Tydzień temu miałam okazję poznać kilku z nich. Bohaterów książki "Powstańcy. Ostatni żyjący światkowi walczącej Warszawy.' (Pani Wanda również jest jej bohaterką str. 185). Ci ludzie są niesamowicie zasmuceni sytuacją polityczną w Polsce, wielu z nich w książce mówi o tym, że nie o taką Polskę walczyli. To niesamowicie smutne.
PS. Mam niepełnosprawnego brata i poprzez chore rządy tego kraju musi być za granicą bo tutaj nie ma żadnego dofinansowania do jego drogiej terapii. To straszne, że Polacy muszą wyjeżdżać za granicę by normalnie żyć, zwłaszcza chore dzieci, których mi najbardziej szkoda.
roman palka
roman palka:
Pisiory powinni brac przyklad z tej wspanialej kobiety,ktora przezyla bardzo wiele.....pokazali swoje prawdziwe oblicze i zaklamanie nie wposzczajac tej Pani do tych biednych kobiet ze swoimi chorymi dziecmi!!!!!!
Sylwia Szulwinska
Sylwia Szulwinska:
to babciu juz do nieba chyba nie pojdziesz bo jestes za tymi zlodziejami a walczylas za godna suwerenna Polske!wstyd
Sabina Sternik
Sabina Sternik:
Cudowna kobieta
Delikatnie Szwedzik
Delikatnie Szwedzik:
A gdzie. ojcowie tych wszystkich pokrzwdzonych przez los nic ich nie obchdzi los ich dzieci uciekli i niech rzad sie martwi
Delikatnie Szwedzik
Delikatnie Szwedzik:
I po co pania ci opiekunwie by pania zmanipulowali ci opikunwie to .mysila tylko o siebie niech pani nie mowi ze ci opiekunowie sa bohaterami to sa hjeny wykorzystuja na swoja korzysc niech sie wezma do roboty