Webinarium „Płachta” czy „książeczka” - jaka powinna być nowa karta do głosowania?

Po raz pierwszy Krajowe Biuro Wyborcze organizuje internetowe konsultacje kształtu kart do głosowania. Przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi chcemy zapytać Państwa, czy ma to być wielkoformatowa karta A0 ? A może jednak broszura formatu A4. Która karta jest dla Państwa lepsza? Którą chcielibyście za ponad rok wrzucać do urny wyborczej? A może macie Państwo też inne pytania? Zapraszamy jutro na nasze webinarium z udziałem Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej, Wojciecha Hermelińskiego i Szefa Krajowego Biura Wyborczego, Beaty Tokaj. Początek o 13.00.

3 komentarze:

Państwowa Komisja Wyborcza
Państwowa Komisja Wyborcza:
Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy byli z nami w trakcie naszego pierwszego webinarium! Przepraszamy za problemy z dźwiękiem na początku transmisji między 6:14 a 7:57 . Czekamy na Państwa opinie ws kart do głosowania na www.pkw.gov.pl oraz na FB i TT Państwowej Komisji Wyborczej.
Andrzej Koziński
Andrzej Koziński:
Moje zdanie to książeczka bo jest mała ale powinna być czytelna
Gniadek NEWS
Gniadek NEWS:
Płachtę można zaginać?? A4 !!

Czy można odmówić udziału w poszczególnych głosowaniach, np. z pominięciem powiatu lub wyłącznie do sejmiku woj?? Ew. podpisać frekwencję lecz odmówić wzięcia (z wpisanym o tym komentarzu w polu "uwagi") wszystkich kart??