Wendzikowska o Britney Spears: ona walczy z nieprawdopodobnymi demonami

W kolejnym odcinku "Onet Rano." gościem Beaty Tadli była Anna Wendzikowska, dziennikarka. Rozmowa dotyczyła tego, co dzieje się teraz z Britney Spears.

#OnetRANO #OnetRanoWIEM

SUBSKRYBUJ Onet RANO:
http://bit.ly/OnetRanoSUB


Krzysztof Bosak zapowiada, czy poprze kogoś w I turze https://www.youtube.com/watch?v=TXISDRlfZPM
Prezydent Kołobrzegu: Plaża w tym roku będzie wyglądać inaczej https://www.youtube.com/watch?v=mysEhM1Bkt0
Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: https://vod.pl/onet-rano

Jesteśmy też TU:
TT https://twitter.com/OnetRano
FB https://www.facebook.com/onetrano/
Insta: http://instagram.com/onetrano

Powiązane wiadomości:

33 komentarze:

piotr sobczak
piotr sobczak:
Rozmowa dwóch osób o życiu trzeciej osoby której nie znają nie widzieli nie rozmawiali z nią.
Lukasz
Lukasz:
Żenujący poziom wiedzy gościa, a raczej jej braku na temat Britney. W głowie mi się to nie mieści, jak można pójść do programu tak nieprzygotowanym.
Beata Nowak
Beata Nowak:
Tragedia, dwie osóbki wymieniają się informacjami z portali plotkarskich.
Panda Warsaw
Panda Warsaw:
Jako fan Britney stwierdzam, że ta Pani nie przygotowała się do tematu. Zero wiedzy na temat życia i biografii Britnsy
Opowia_daczka Podcast
Opowia_daczka Podcast:
Niesamowita historia🥺
Aga Aga
Aga Aga:
Trzymam kciuki za Britney. A pani prowadząca powinna robić wywiad sama ze sobą. Cały czas przerywa, zadaje pytanie i sama wyciąga wnioski 🤦🏼‍♀️
Sylwunia P
Sylwunia P:
Jako dziecko zrobiła już karierę największą. Jej dzieci są nastoletnie. Pani Wedzikowska chyba słabo w temacie.
Agata
Agata:
Wiedza gościa na temat sytuacji zerowa
Karolina Stasiak-Leśniewska
Karolina Stasiak-Leśniewska:
Mówi się m.in. o Britney Spears, Whitney Houston, że popadły w nałogi (alkohol, narkotyki) przez złe towarzystwo, że nie miły nikogo kto by je wspierał itp. Ale zapominamy, że młodych to kręci: imprezy, używki, zabawa. Nikt ich nie zmusza do tego, to często świadomy wybór.
Pamiętam wypowiedź Whitney w jednym z dokumentów, że mimo katolickiej otoczki jej rodziny, z braćmi często wychodziła na imprezy, brała narkotyki, to dla niej było super doświadczenie, czuła, że żyje. Potem równie świadomie wybrała "łobuza" za męża, podobnie jak Britney. Dziwnym trafem, wiele gwiazd nie wybiera na partnerów spokojnych facetów, którzy cenią życie rodzinne. W takich środowiskach trzeba "doświadczać", ale niestety często źle się to kończy. I w dużej mierze, to wina samych zainteresowanych.
Michal Mazurewicz
Michal Mazurewicz:
#freebritney 💖
Angee - Magha33
Angee - Magha33:
Pani Wędzikowska to antybohater ka wszelkich mądrych wypowiedzi
Out Sider
Out Sider:
Jako nastolatek byłem fanem Britney Spears, uwielbiałem ją. Ta dziewczyna miała coś w sobie, myślę, że nadal to ma, urok, poczucie humoru, w wywiadach było widać, że nie gwiazdorzy, że jest zwyczajna.
Na pewnym etapie moje fascynacje muzyczne poszły w innym kierunku, jednakże gdzieś pobocznie mniej lub bardziej jednak wciąż śledziłem, to co się dzieje z Britney. Obejrzałem dokument "Framing Britney Spears". To, co jest w nim wstrząsające to fragmenty starych wywiadów, gdzie widać wyraźnie, iż granica została przekroczona i pewne pytania nie powinny być zadawane, a pewne kwestie w ogóle poruszane. Media potrafią żerować na kimś, nie zważając w ogóle na żadne etyczne i moralne zasady, liczy się tylko materiał czy zdjęcie, które się dobrze sprzedadzą. I tego nie usprawiedliwia nic. Pamiętam skandal z łysą Britney, z 2007 roku. To jak niektórzy sobie żartowali z tego co się stało czy też ją krytykowali, nie rzadko w sposób bardzo przykry czy wręcz obrzydliwy. Nikt czy też prawie nikt nie oddał się refleksji, co ją doprowadziło do takiego stanu. To chyba jeszcze nie był czas, kiedy mówiło się dużo, o zdrowiu psychicznym, o tym jak jest to ważne i że tak naprawdę, każdy bez względu na pozycję i majątek może mieć problemy tej natury.
Warto przyjrzeć się jednak początkom kariery Britney, przy wydaniu pierwszego albumu, moim zdaniem zastosowano pewien trik marketingowy, żeby przykuć uwagę ludzi, w sesji promującej do magazynu "Rolling Stone" jest wystylizowana na lolitę, jednocześnie podkreślając, że jest dziewicą. I tu rodzi się pytanie, czy była świadoma wówczas konsekwencji tego.. Bo gdy sami zaczynamy mówić o swoim życiu seksualnym czy jego braku, to otwieramy tym samym mediom furtkę do naszej prywatnej sfery. Myślę sobie, że to wymaga bardzo dużo siły, by unieść, to, co taki krok ze sobą niesie.
Trochę później wzięła udział w reality show, ze swoim ówczesnym mężem, Kevinem. Taki ruch też nie pomaga uzyskaniu większej prywatności i spokoju od mediów.
To co mnie w jakimś stopniu niepokoi to to, jak wraz z rozwojem kariery Britney, jej wizerunek sceniczny stawał się coraz bardziej drapieżny i wyzywający, i od pewnego czasu mam spore wątpliwości, czy jest to jej świadomym wyborem i decyzją, szczególnie wiedząc to co wiemy dziś, czy jest to jej narzucone. Bardzo skąpe stroje, klipy czy występy ociekające seksem, można nawet zaryzykować, że chwilami ociera się to o estetykę soft porno. I świadomemu słuchaczowi nasuwa się taka refleksja, czy to nie idzie już za daleko.. Przesyt nigdy nie jest dobry.
W każdym razie, mam nadzieję, że Britney uda się wyzwolić i że będzie miała szansę opowiedzieć swoją historię własnymi słowami, o ile oczywiście będzie czuła taką potrzebę.
kaszelikatar
kaszelikatar:
I tak nie dowiedziałem się o co chodzi - Kto, dlaczego, na jakiej podstawie, w jaki sposób itd.
Ewa Jurczak
Ewa Jurczak:
Pani Wendzikowska mogłaby się bardziej przygotować do wywiadu a nie tylko obejrzeć zeznania Britney. Jej brak wiedzy na temat Britney przeraża jeżeli się wypowiada jako ekspertka !!!
Mio Boretti
Mio Boretti:
Wędzikowska wydaje mi się że walczy z ciężką depresją ,dużo płacze w domu i ma mega wachania nastroju.
Sm Sm
Sm Sm:
Ktoś wie jakiej firmy Ania ma kolczyki?
Białe
Białe:
Britni raz tak gada raz tak ja tam nie wiem co myslec
Anna Zalewska
Anna Zalewska:
No jeśli tak wygląda skromność, to ja dziękuję
Artur Szelest
Artur Szelest:
KATASTROFA !!!
WSTYD !!!
ZERO PRZYGOTAWANIA DO TEMATU !!!
NIE UDZIELAJCIE SIĘ ZANIM DOBRZE NIE ZAPOZNACIE SIĘ Z TEMATEM BO TA WASZA ROZMOWA TO TOTALNA ŻENADA !
Aliszer
Aliszer:
Lit przyjmuje się w chorobie afektywnej dwubiegunowej, bez tego pacjent popada w autodestrukcję. Nie znamy jej historii choroby, więc nie ferujmy wyroków, co do tych 13lat...
Ewa Kowalska
Ewa Kowalska:
A niby dlaczego ma być pod kuratelą ojca? Żerują na niej wszyscy, dlatego nikt nie ma interesu w tym aby naprawdę jej pomóc.??? Ojciec kupił diagnozy i prawników. Prawdziwe oblicze usa
nabucca
nabucca:
Ten kierunkowzkaz jest nie do zniesienia🙈
Aga Aga
Aga Aga:
Ah... A co do Pani Wendzikowskiej. Może u Britney szału nie ma ale u Pani na twarzy też widać ogromne zmiany. Chyba też jakieś problemy... A taka ładna twarz kiedyś była, niestety się zmyła, a właściwie ukryła pod warstwą botoksu 🙄
Andrzej Kik
Andrzej Kik:
Czy to nie wina czasami PIS u.ze ona ma kłopoty
Gosia Turska
Gosia Turska:
ta pani za kierownicą to kto? TRAGEDIA
PIOTR Viatorus
PIOTR Viatorus:
sama jest jak demon
Kopytko Kopytko
Kopytko Kopytko:
Ciekawe
Loe
Loe:
Intelekt tego plotkarskiego „profesora” napuchnięty do rozmiarów ostrzykniętej gęby.
Monika Wanda
Monika Wanda:
Świetny gość - bardzo cenię Wedzikowskiej zdanie 👍
vicki jovi
vicki jovi:
skad u Wendzikowskiej i Mos takie wielkie jablka Adama...???
J ch
J ch:
Tak serio to temat B.S. mnie nie interesuje. Włączyłem, by wysłuchać pk. socjologicznym. Wyłączam - ekspert pasażer mówi wszystko i nic zarazem, bez sensu.
Jakub
Jakub:
«Objawienie Jezusa Chrystusa, które dał Mu Bóg, aby ukazać swym sługom, co musi stać się niebawem, a ON wysławszy swojego anioła oznajmił przez niego za pomocą znaków słudze swojemu Janowi.
Ten poświadcza, że słowem Bożym i świadectwem Jezusa Chrystusa jest wszystko, co widział.
Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska.»

[Objawienie - Rozdział: 1:1-3]
Adam Torpeda
Adam Torpeda:
malowane lale