Wilfredo Leon: Jedno słowo, by opisać Polskę? Miłość - Sam na Sam

►Chciałem grać na wyższym poziomie, a na Kubie nie było takiej możliwości. Jak grasz tylko dla reprezentacji Kuby, to masz dwa miesiące w roku do pokazania się. I przez 10 miesięcy trening - mówi w "Wilkowicz Sam na sam" Wilfredo Leon, najlepszy siatkarz świata, od roku reprezentant Polski.

☆ SUBKSRYBUJ ► http://bit.ly/SportplSUB

✔ Newsy: http://www.sport.pl/

Powiązane wiadomości:

16 komentarze:

AlphaTV
AlphaTV:
Jaki fajny i sympatyczny gość, cieszę się, że uwolnił się od reżimu i żyje w Polsce.
Bożena Hańcza
Bożena Hańcza:
Nieważne o co pytał Pan Redaktor, ważne jak odpowiadał Pan Wilfredo. Mega pozytywny człowiek, chciałoby się zaprosić go do domu i tak po kubańsku podzielić się z nim wszystkim co się ma i nieba przychylić. Polska określona słowem "Miłość" - kwintesencja naszych, Polaków, uczuć do Ojczyzny, jak to pięknie, że dla Pana Leona również. Jestem dumna z takiego Polaka z wyboru. Wielki talent sportowy i językowy, bo jak u poety "chodzi mi o to, żeby język giętki wszystko powiedział, co pomyśli głowa" i Pan Leon to ma!
Violet Moon
Violet Moon:
Ale dręczył tego Leona, tyle pytan wrazliwych o Kube. Przeciez Polska tez miała okres jak Kuba i o wyjazdach, pracy, zmianie repr mozna było tylko pomarzyc. 80% wywiadu to drążenie tego tematu. Polska-PRL była okropniejsza w trzymaniu w obozie.
left1337
left1337:
Nie wiem... Miałem wrażenie ,ze prowadzący wywiad dosyć lekceważąco podchodził do wilfredo ale to tylko moja opinia.
Katheryn Koziolek
Katheryn Koziolek:
Swietnie mowisz po Polsku,
Ciesze sie ze grasz dla Polski,dzieki.💙
Paul Ski
Paul Ski:
Co to, składane krzesełka z kościoła? Nie stać was na wygodne fotele? Przecież siedzieć na czymś takim przez pół godziny, jeszcze dla 2-metrowego faceta, to tortury.
Aleksander Saski
Aleksander Saski:
Dzielny chłopak!
Jan Kowal
Jan Kowal:
Taki fantastyczny czlowiek z tego Wilfredo, a taki debilny dziennikarz meczy go takimi glupimi pytaniami. Najwazniejsze ze Wilfredo jest nasz Polski!
Jacek Nowak
Jacek Nowak:
ale progres w języku polskim
Magdalena
Magdalena:
Polsza przejęła Frediego, zaadoptowała. On jest już nasz <3
Ale co warto zauważyć, Od Wilfredo bije niesamowita energia, pozytywna. Inna mentalność, szacunek, kultura. Niesamowity człowiek.
La Moose
La Moose:
„Kto chce tylko medalu, nie trenuje z nami.”
Darwin Watterson
Darwin Watterson:
Super chłopak 😊
PascalFL
PascalFL:
Wilkowicz beznadziejny.
Carlos Izquierdo
Carlos Izquierdo:
Wilfredo Leon , fuistes leyenda en el equipo cubano siendo solo un jovenzuelo , estas haciendo historia en Polonia y seras siempre uno de los voleibolistas grandes de todos los tiempos ,saludos desde Estocolmo de un amante y seguidor del voli,un gran abrazo y que continues dando nos exitos.
Indu Sand
Indu Sand:
Polubiłem go. Anglicy mają brudne sumienie co do murzynów. Chcą ci Anglicy mówić o polskiej siatkówce, gdzie Polacy byli wielokrotnie mistrzem świata. Nie lubię Anglików ale bardzo lubię tego murzyna.
Kiewicz92
Kiewicz92:
baseball*