„Wolni ludzie bez kagańca”. Przez Kraków przeszedł protest przeciwników obostrzeń

Relacja z manifestacja ANTY-COVID, która 10 października przeszła ulicami Krakowa.

WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ → https://www.pch24.pl/wesprzyj-pch24tv-yt
KONTO BANKOWE (tytułem "Darowizna dla PCh24TV") → 69 1680 1062 0000 3000 1249 4730
Z ZAGRANICY (tytułem "Darowizna dla PCh24TV") → PL 69 1680 1062 0000 3000 1249 4730

Polub nas na Facebooku → https://www.facebook.com/PCh24TV
Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube → https://www.youtube.com/user/PoloniaChristianaTV?sub_confirmation=1

96 komentarze:

Kacper Kępiński
Kacper Kępiński:
wzywa sie do zakrywania a prawa nie ma niech powiedza o tym
Want To Say AD REM
Want To Say AD REM:
Brawo, nikt nie zmusi mnie do kagańca. Zdrajcy
Hanna Grabowska
Hanna Grabowska:
Kraków był chyba lepiej przygotowany na manifestacje niż Gdańsk. Brawo Kraków - tak trzymać. 👍🙂
Dziękuję bardzo krakowianom za walkę o prawdę i wolność. 💐
Cyber Sim
Cyber Sim:
Ale policja kłamie. Nie ma stanu epidemii. Tabelki w mediach są nieprawdziwe.
Jan Moniak
Jan Moniak:
A tu ta część przemówienia, której nie było czasu wypowiedzieć: Nie musimy się tłumaczyć i nic udowadniniać. Nie nosząc masek zachowujemy się NORMALNIE! ("ANTYWISRUSOWA PIOSENKA" już jest! Wpisz, a się znajdzie! Jest to zapowiedź książki o LEKu na prawdziwą ZARAZĘ Zachodu, czyli "KATOLOGI(k)I")
Jakim prawem nas OSKARŻAJĄ o straszne rzeczy, o brak odpowiedzialności i zamiast sami to udowodnić, wymagają, byśmy to my się tłumaczyli?
Traktują swoje OSZCZERSTWA i podpierające je definicje sytuacji jako jakieś oczywistości! Nic z tych rzeczy! NORMALNE jest chodzenie bez masek!
Są jak ZŁODZIEJ, co najgłośniej wrzeszczy "łapej złodzieja". Jak kat, co robi ze swej ofiary kata, pierwej zakneblowawszy jej usta by nie mogła się bronić. Z oburzeniem i minką pokrzywdzonego nas zakrzykują, że to my szerzymy spiskowe terorie", podczas gdy to ONI ignorują i ZAGŁUSZAJĄ EMOCJONALNYM OBWINIANIEM argumenty naukowców przeczących ich DEFINICJI SYTUACJI i wynikającym zeń oszczerstwom wobec nas.

To ONI nas oskarżają a TRAKTUJĄ JAK WINOWAJCÓW. To stara sztuczka: OSZCZERCY z OBURZENIEM OSKARŻAJĄ o coś swoją ofiarę, traktując przypisywaną jej zbrodnię jako FAKT i OCZYWISTOSĆ. Ludzie zapomną, że to na oskarżającym ciąży obowiązek udowodnienia, że to, co się jej przypisuje mieło miejsce. Przyjmą to za oczywistość. tak działa MANIPULACJA! DEMASKUJMY JĄ OD RAZU!

Mówmy im: ZARAZ, ZARAZ: Nie obracajcie kota ogonem: To Wy chcecie wymusić na nas zachowanie inne niż dotychczasowa NORMA, czyli ubieranie jakichs maseczek
i z oburzeniem nas OBWINIACIE, dlatego to NA WAS ciąży obowiązek dowodzenia.
Tworzycie "pałkę słowną, szyderczy slogan: "koronasceptycy", tak jak wcześniej "antyszczepionkowcy", "foliarze" wrzucacie ludzi do takiego wora i dokonujecie PODŁEJ GENERALIZACJI. Robicie to, co zarzucacie innym, Niszczycie ludzi słowem, a raczej krzywdzącymi EMOCJAMI, IGNORUJECIE ICH ARGUMENTY.
Gracie na EMOCJACH zarzucając nam brak odpowiedzialnoiści, tymczasem my właśnie w IMIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCi nie chcemy straszyć starszych ludzi i przykłAdać ręki do społecznej PANIKI, która ZABIJA .
Zabija tego chłopaka z niedalekiej wsi, co zmarł niedawno na wyrostek odbiwszy się wcześniej od drzwi szpitali. Zabija tą dzeiewczynę w ciąży co w pierwszej fali paniki nie doczekałą sięmedycznej obsługi z powodu obostrzeń p(l)andemicznych.
To, co Wy robicie, to nie odpowiedzialność a łamanie VIII przykazania i skrajna, zbrodnicza HIPOKRYZJA!
Probujecie zignorować ciążacy na Was obowiązek udowodnienia forsowanej przez Was jako oczywistość DEFINICJI SYTUACJI
ZIGNOROWAĆ I ZAGŁUSZYĆ EMOCJONALNYM OBWINIANIEM, MORALNYM SZANTAŻEM.

Sami definiujecie sytuacje jako problem i w konsekwencji podejmujecie sztuczne utrudnienia, które później pokazują jako dowód na istnienie problemu. Jak strażak, co podpala las, żeby uzasadnić swoje wczorajsze przepowiednie, że jutro się zapali. Ma tu miejsce manipulacja i błąd logiczny błędnego koła w rozumowaniu.
My, to nie koronasceptycy, tylko koronarealiści i normalsi. Normalnie jest bez masek i Ci co tak robią nie muszą się tłumaczyć! Tlumaczyc się muszą Ci co ich obwiniaja i oczerniają. Ci, zamiast udowodnić traktują swoje teorie jak oczywistości zagłuszając spoczywający na nich obowiązek udowodnienia.

NORMALNE, jest chodzenie z odsłoniętą twarzą, bo na takim świecie gdzie to było normalne większość sięurodziła. NOrmą nie jest to, co ustalają między sobą współcześni ale to, co przetestowane przez pokolenia.

Nie damy sobie wyrwać naszych zyć, ZA WASZYM „Duchem Czasu nie będziemy iść”

Obronimy NORMALNOSĆ i ZWYCZAJNOSĆ, NORMĘ I ZWYCZAJ!
My PRZETRWAMY!
Przetrwamy EMOCJONALNY SZANTAŻ tych co chcą nas zmusić do NIENORMALNEGO zakładania SZMAT na TWARZE i WYMAGAJĄ BEZCZELNIE, byśmy to my się tłumaczyli!
NIE! To Oni się muszą tłumaczyć! Oni muszą UDOWADNIAĆ, bo to oni nas oczerniają, definiują sytuację tak żę wynika z niej obwnianie za normalność!

Przetrwamy to przewrotne zarzucanie nam szerzenia SPISKOWYCH TEORII przez tych, co pierwsi rozpuszczają PLOTKI, czyli niesprawdzone TEORIE o PANDEMII, i na nich budują wymienione już obwinianie,
Zachowują sięjak ZŁODZIEJ, co najgłośniej wrzeszczy „łapej złodzieja, żeby ODWRÓCIĆ uwagę od siebie!

Normy są różne, ale dlatego społeczności i światopoglądy są różne a nierzadko sprzeczne.
Przeprwamy ich obłudne zarzucanie nam ANTYNAUKOWOSCI, przez tych, co ZIGNOROWAWSZY uprzednio OPINIE LEKARZY i NAUKOWCÓW, które przeczą ich teoriom, wskazują na
WADLIWOSĆ Ich TESTÓW,
a więc i opartych na nich statystyk, wskazują na to, że:
NAWET gdyby te testy były w stu procentach dokładne, to i tak, ich pokazywanie BEZ zestawienia z ogólną ilością poważnych stanów chorobowych i zgonów, zarówno w tym samym dniu jak i w porównoaniu z poprzednimi latami jest poważnym błędem metodologicznym, jest ANTYNAUKOWE! I to wiedzą przedstawiciele wszystkich nauk, nie tylko medycyny.
Prof. Martyka, Prof. Rutkowski, Prof. Martynowska, Profesorowie John Ioannidis i Scott Atlas ze Stanford, pidemiolog dr Knut Wittkowski Niemiecki wirusolog Hendrik Streeck Profesor biologii i laureat nagrody Nobla Michael Levitt, Emerytowany profesor mikrobiologii Sucharit Bhakdi to tylko kilka nazwisk osób, których argumenty są zbywane.
Czym jeśli nie antynaukową ignorancją są ciągłe wrzutki medialne celebrytów o ich dzieciach w szpitalu połączone z emocjonalnym nawoływaniem do poddania się restrykcjom koronawirusowym, by po czasie okazało się, że byli w szpitalu na zupełnie inne dolegliwości?

Przetrwamy i te ich EMOCJONALNE WRZASKI o NAUKOWOŚCI, gwałcące logikę, wspierane emocjonalnym szantażem i straszeniem ludzi łgarskimi obrazkami trumien sprzed 7 lat pokazywanymi jako ilustracja tragizmu rzekomej pandemii.

Oni wiedza, że to działa na wyobraźnię każdego z nas bardziej niż argumenty. I na takich manipulatywnych obrazkach i na takiej ignoranci, na takim szantażu iinych podłuych metodach opiera się cała panika wtłaczana do głów społeczeństwu! Nie damy się! My to przetrwamy!

Nie wiem jednak, czy PRZETRWAMY TO, co jest tu najgorsze! SAMOSPEŁNIĄJĄCĄ SIĘPRZEPOWIEDNIĘ: TO, że STRACH ZABIJA!
NERWICA i DEPRESJA powszechna rozpadającej się cywilizacji szarganej sprzecznościami tolerancjonizmów DZIAŁA jak SWEGO RODZAJU ODWRÓCONE PLACEBO(nieco inne niż NOCEBO): LUDZIE MOGĄ ZWYKŁA GRYPKĘ ODCZUWAĆ ZE WZMOŻONĄ SIŁĄ,
SŁYSZĄC CIĄGLE O DUSZNOSCIACH rzeczywiście zaczną się dusić, jak wtedy, gdy nagle zaczyna ich wszystko swędzieć, gdy zaczynają o swędzeniu myśleć.
To wmawianie sobie powoduje stany realne, i na to na kłada się zwyczajne
OBNIŻENIE ODPORNOSCI spowodowane STRESEM.

Takie rzeczy przed tą całą KORONASCIEMĄ słyszeliśmy od lekarzy. I co? Teraz to już nie działa? DZIAŁA. I NIESTETY ZABIJA!
Za to jest kryminał! Ci, co rozpętyujątąglobalną machinę ZABIJAJĄCĄ NIE WIRUSEM A PANIKĄ mają KREW NA RĘKACH!
Będę później te przypadki śmierci i duszności podawać jako dowody własnych teorii, gdy tymczasem są one tym, co sami swoim rzekomym l,ekarstwem wywołali, jak strażak, co polewał suchy las benzyną i posypywał iskrami twierdząc, że go bohatersko gasi, i wciskając wiadra z benzyną setkom wolontariuszy, chcących mu pomóc. To typowa
SAMOSPEŁNIAJĄCA SIĘ PRZEPOWIEDNIA!

Nie dajmy się jednak im sprowokować. Może właśnie o to chodzi, by nas wburzyć odwrócić uwagę od innych politycznych spraw i ugrać jakieś niecne interesy. Nie dajmy się!
Bądźmy odważni jak lwy, czyści jak gołębie, ale cwani jak LISY!

Czy ją PRZETRWAMY?
Wielu nie przetrwało. Jak ta matka w ciąży z pierwszych miesięcy paniki, która nie przyjmowana do kolejnych szpitali zmarła. Jak to dziecko z wyrostkiem robaczkowym, o którym mówił mi Pan rozwożący po wsiach swoje „produkty”. Nie przyjęli. Zmarło.
Takich przypadków jest pełno.
TO JEST KRYMINAŁ. TO JEST NIENORMALNE.
Ale państwa tu obecność daje nadzieję, że jest jeszcze normalność, że PRZETRWAMY!
Antoni Magryś
Antoni Magryś:
Jeszcze dodam,idzie także szerokie uderzenie na KK,skutki już w kościołach są widoczne. Nie ma w tym cząstki winy Episkopatu?
Robert Ws
Robert Ws:
Widać ,że milicja stoi na straży Prawa i [Nie]Sprawiedliwości partyjnej Kaczyńskiego i spółki bandyckiej !
Zbigniew Majka
Zbigniew Majka:
śmieszni to pewne całą wolność własną i własne rozumy oddali komunistom ale im obojętne czy żółtym czy czerwonym nie pozdrawiam .
Kamil Psikutas
Kamil Psikutas:
i gdzie ten naród byl w sobote?! warszawa jeden wielki wstyd!!!! piwko i kiełbaski wziely góre.
tomasz pastuszek
tomasz pastuszek:
40 osob zachorowalo na covid a 30 milonow zglupialo na covid.To naprawde jest epidemia ale to jest epidemia glupoty.
markowa33
markowa33:
"chroń siebie i innych" noś wodę sitem
Sylwester Samborski
Sylwester Samborski:
Jesteśmy Polakami - OBYWATELAMI, nie niewolnikami!
Iwona Adamska
Iwona Adamska:
Chroń siebie,!nie mów fałszywego świadectwo przeciwko bliź[email protected]
Władca Wymiaru
Władca Wymiaru:
PiS chce wprowadzić totalitaryzm i tyle, później pozbawią nad praw wyborczych!
*CZAS ODWOŁAĆ TEN "RZĄD"!!!*
iwo gajda
iwo gajda:
"Szczęściem jest chcieć tego czego chcą Bogi!!!" ... a nie poszukiwanie Liberalizmu z "ludzką twarzą" !!!
Barbara Adamczyk
Barbara Adamczyk:
Brawo Brawo Polacy Przebudzeni,
Świadomi i Myślący !!!!
Dziękuję Wam, jestem z Wami
Kocham Was Wszystkich!!
Janus Piekny
Janus Piekny:
Oooo... Jan Moniak :)
2006bulls
2006bulls:
Chcemy wolności i prawdy, chcemy Pana Boga
Jola Lageweg
Jola Lageweg:
To jest zniewolenie społeczeństwa przez nierzad PIS , to jest karalne przed Trybunał z nimi . Koniec tych nierzadow
Barbara Wierzbicka
Barbara Wierzbicka:
To prawda oni bawią się w panów życia i śmierci to jest śmieszne
Jan Lech
Jan Lech:
...i znajdź tu mądrego.
bystra2248
bystra2248:
Bez defenestracji takich "wojewodów" będzie tylko gorzej.
Jolanta W
Jolanta W:
Ilu z tych krytyków maseczek powołujących się na względy zdrowotne, pali papieroski ? 😂
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
UWAGA , UWAGA mamy plandemię :) Politycy i gł media sieją panikę świrusa ! Słuchanie tych kłamstw grozi utratą zdrowia ! Wyłącz telewizornie a włącz myślenie i bądż wolnym człowiekiem !
Andrzej Lesiak
Andrzej Lesiak:
jak krakusy się ruszyli no kaczor spierniczaj tylko gdzie
Izabela Dworakowska
Izabela Dworakowska:
UWAGA! WAZNY CEL: https://zrzutka.pl/t2wfym magazyny żywności: https://www.youtube.com/watch?v=HwO868cjMts
Tomasz Wójcik
Tomasz Wójcik:
To. Wy lewicowcy chcieliście stanu wyjotkowego
A teraz. Muweicie. Ze. Gospodarka. Upadła. Jesteście. Mało inteligietni
SIC MUNDUS CREATUS EST
SIC MUNDUS CREATUS EST:
Zdymisjonowac rzad, inspektorow. Oni dalej beda z pomoca farmakoncernow, i chorych przymusow szczepien dzieci w wieku szkolnym, niszczyc przyszlosc Polski, nie dajmy im troc siebie i dzieci, odblokujmy szpitale i zablokujmy 5G, obce kapitały i wpływy niezgodne z interesem Narodu Polskiego..BOG KATOLICKI HONOR OJCZYZNA
Łukasz Gawęcki
Łukasz Gawęcki:
Wolni ludzie? Chyba 'uchynięci'. 1/2 to dziadki i babki. Powodzenia
John Common
John Common:
Naturalne prawa i instrukcje jak ustanawiac sady ludowe na neon24.pl
Radek XYZ
Radek XYZ:
Tylko patrzeć jak nas wpędza do obozów i będą testy robić normalnie skandal z niewola nas te maski to jak kaganiec a może przesto ludzie chorują
Eva Darlak
Eva Darlak:
Gowno nie przygotowanie w olkuszu nawet o tym nie wiedzelismy pojechalibysmy dobra ekipa !!! Takie ptotesty nie sa naglasniane aby jeden od drugiego sie nie dowiedział ? Dziwne ...
j S
j S:
Rzucają fałszywe oskarżenia na polski Naród,,- niby sojusznicy
PAWEŁ
PAWEŁ:
Brawo dla wolnego Krakowa !
dzieciarnia
dzieciarnia:
Wolność!
Romcio Ciołek
Romcio Ciołek:
Kaczyński, chce u nas zrobić drugą Koreę północną 🤦i zamiast Kindzonuna będziemy mieli KaczorUna.Boże chroń nasz kraj przed tym małym szaleńcem😱
Terenia Kowalska
Terenia Kowalska:
Teraz widać kto jest przeciwko nam wszystkim ludziom widać ewidentnie
anna annowska
anna annowska:
Teraz macie Krakusy zaraz za Warszawą jesteście z ilością zachorowań. Jeżeli zachorujecie na Covida to nie zawracajcie głowy ludziom na SOR-ach.
Norbert Walega
Norbert Walega:
Polcevirus2021 ! Coraz wiecej zarazonych zombie w niebieskich nundurkach jebana zaraza kaczora
M.C
M.C:
Odwołać obostrzenia! Czy politycy posłuchają naukowców z trzech prestiżowych uniwersytetów? https://youtu.be/B2r8uB6o4zU
Terenia Kowalska
Terenia Kowalska:
Chyba stan psychozy rządu nie udacznikow
piotr winiecki
piotr winiecki:
WSZYSCY JUŻ WIEMY ŻE TO JEST ZBRODNICZY REŻIM NOTORYCZNIE ŁAMIĄCY PRAWO I JUŻ NAWET SIĘ Z TYM NIE KRYJE...JAK NIE ZNAJDĄ SIĘ ODWAŻNI PRAWNICY TO SZYKUJE SIĘ DRUGA RUMUNIA...BRAWO POLACY
glutek2006
glutek2006:
NIE PRZYJMUJEMY MANDATÓW‼️

Kto jest silny psychicznie i obeznany prawnie powołuje się na niekonstytucyjność rozporządzenia i ustawę z 5.12.2008 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz art. 31 ust. 3 Konstytucji.

Wyjaśnienie prawne: DLA MINISTRA ZDROWIA I KOMENDANTA POLICJI

Zero tolerancji dla Ministra zdrowia i Komendanta Policji i proszę pouczyć swoich podwładnych aby stosowali się do litery prawa.

§24 Ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wskazuje, że „do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego”.

Ww. rozporządzenie nie ma żadnych podstaw prawnych, bo:

1. Każde rozporządzenie musi być wydane w oparciu o ustawę. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. zostało wydane w oparciu o przepisy art. 46a i art. 46b pkt 1-6 i 8-12 Ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Powyżej wskazane przepisy ustawy umożliwiają obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych (czyli np. noszenia maseczek) i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie. A zatem od osób, które nie są chore i nie są podejrzewane o zachorowanie, nie można domagać się noszenia maseczek, czy też zakrywania ust i nosa.

2. Ponadto, jedynie ustawa wydana w czasie trwania stanu nadzwyczajnego, mogłaby skutecznie nałożyć na nas obowiązek zasłaniania ust i nosa. Jak doskonale wiemy, w Polsce nie wprowadzono stanu nadzwyczajnego (czyli stanu wojennego, stanu wyjątkowego lub stanu klęski żywiołowej).
Powyższe zostało potwierdzone m.in. w Wyroku Sądu Rejonowego w KOŚCIANIE, sygn. akt II W 71/20

3. Idąc dalej za głosem sądu, który w Postanowieniu z dnia 01.09.2020 roku Sygn. akt. V W2703/20 w uzasadnieniu stwierdza, że w przywołanym rozporządzeniu nie przewidziano sankcji natury karnej lub wykroczeniowej za złamanie ustanowionego nakazu, np. poprzez odwołanie się do art. 54 kw,

W orzecznictwie jednoznacznie przyjmuje się, że brak takiego odesłania uniemożliwia pociągnięcie danej osoby, która nie stosuje się do przepisów porządkowych, do odpowiedzialności wykroczeniowej (wyrok Sądu Najwyższego z dnia 20 października 2009 roku w sprawie III KK 266/09 oraz wyroki Sądu Najwyższego z dnia 19 sierpnia 2009 roku w sprawach III KK 230.09, III KK, 232/09 i III KK 233/09. W konsekwencji należy stwierdzić, że czyn polegający na naruszeniu obowiązku zakrycia przy pomocy odzieży lub części odzieży lub jej części, maski maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego ust i nosa NIE STANOWIŁ WYKROCZENIA.

4. SANEPID - PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY w Gdańsku pismem z dnia 01.09.2020 SE.HŻ-10/073/257/DD/20
stwierdza co następuje:

a. Personel placówek handlowych nie jest upoważniony do egzekwowania nakazu noszenia maseczek przez klientów na terenie sklepów.

b. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie mają UMOCOWANIA PRAWNEGO do nkładania kar pieniężnych za naruszenie nakazu noszenia maseczek. A zatem nie ma podstaw prawnych do nakładania mandatów karnych z tytułu nakazu naruszenia noszenia maseczek. W obecnym stanie prawnym organy inspekcji sanitarnej mają jedynie możliwość monitorowania stanu przestrzegania przez obywateli nakazu noszenia maseczek i ewentualne zgłaszanie organom ścigania miejsc, które powinny być szczególnie objete patrolowaniem przez Policję, która ma umocowanie prawne do nakładania mandatów karnych. POLICJA NIE MOŻE UKARAĆ MANDATEM, gdyż czyn polegający na naruszeniu obowiązku zakrycia przy pomocy odzieży lub części odzieży lub jej części, maski maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego ust i nosa NIE STANOWI WYKROCZENIA. - patrz pkt 3.
Piotr Lesniak
Piotr Lesniak:
Widze ze madrzy polacy istnieja
Tadeusz
Tadeusz:
www.youtube.com/watch?v=HzVLWMxDC7w - 3 argumenty, które zmiażdżą każdego antycovidowca
El Matador Del Mar
El Matador Del Mar:
Pokrzyczeli, pojęczeli i po rewolucji
tomasz pastuszek
tomasz pastuszek:
Najpierw epidemia strachu pozniej szczepionka i do piachu.
Terenia Kowalska
Terenia Kowalska:
Musi być ogromny tlum wygląda to jakby szła fala dobra normalnie extra patrząc z boku kochani wszyscy musimy z całej Polski tak żeby niebylo można się przecina tj dopiero fala!!!! Duża moc energia w Nas!!! 💓
Janusz Dąbrowski
Janusz Dąbrowski:
Gwoli pewnego wyjaśnienia – bo na podstawie wielu naszych, WOLNYCH LUDZI, wypowiedzi, znów JACYŚ powiedzą, że MY nie wierzymy, że koronawirus nie istnieje i może być groźny. I zaczną się manipulacje, wyzywanie od płaskoziemców, foliarzy itd. Już teraz niektórzy postulują internowanie takich jak my bez dostępu do internetu, oskarżają, że podsycamy pandemię, że mieszamy ludziom w główkach, nie wierzymy naukowcom, lekarzom itd. – i tu często słusznie, bo nie można ufać wielu wykształconym głupcom  lub sprzedajnym cynikom.
Tak więc koronawirus, owszem, istnieje - jak cały szereg innych wirusów i MOŻE być groźny. MOŻE – nie oznacza, że MUSI w każdym przypadku.
COVID-19 – jest choroba wywołana wirusem o nazwie KORONAWIRUS 2019-nCoV (2019 novel coronavirus), od 11 lutego 2020 r. nazwana dokładniej SARS-Cov-2 (ang. Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus 2). COVID-19 obowiązuje jako oficjalna nazwa ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). "CO" – korona (ang. corona), "VI" – wirus (ang. virus), "D" – choroba (ang. disease), liczba 19 wskazuje rok pojawienia się wirusa – 2019. Mamy więc - Corona-Virus-Disease-2019. W większości przypadków zakażenie przebiega bezobjawowo lub choroba ma łagodny przebieg.
W przypadkach o ciężkim przebiegu występuje zapalenie płuc, może rozwinąć się zespół ostrej niewydolności oddechowej i niewydolność wielonarządowa. U około 20 proc. OSÓB ZAKAŻONYCH występują nasilone objawy kliniczne, które mogą prowadzić do zgonu. Przypadki śmiertelne dotyczą prawie wyłącznie osób obciążonych poważnymi schorzeniami: upośledzenie odporności, leczonych immunosupresyjnie (lekami obniżającymi moc układu odpornościowego – zwykle po przeprowadzeniu przeszczepów), z chorobami nowotworowymi, cukrzycą itp. DLA TAKICH OSÓB TAKŻE ZAKAŻENIA ZNANYMI OD DAWNA WIRUSAMI STANOWIĄ POWAŻNE ZAGROŻENIE. Potwierdzają to naukowcy – np. z Polskiej Akademii Nauk.
I ten zasadniczy problem – osłabiony układ odpornościowy – może dotyczyć również młodych, pozornie zdrowych ludzi i pozornie dbających o zdrowie i sprawność - np. uprawiających systematycznie sport. Nie zwracają uwagi na to, że nadmierny wysiłek fizyczny, nieprawidłowe odżywianie, codzienne stresy itp. bardzo poważnie nadwerężają układ odpornościowy.
"COVID-19 jest śmiertelną chorobą tylko w wyjątkowych przypadkach, ale w większości przypadków jest to w przeważającej mierze niegroźna infekcja wirusowa." – tak mówi jeden z bardzo znanych niemieckich lekarzy dr Klaus Püschel. Grupy robocze kierowane przez Klausa Püschela wykryły podczas kilkuset sekcji zwłok zmarłych pacjentów z obecnością COVID-19 liczne zakrzepy żylne i śmiertelne zatorowości płucne.
W rezultacie okazało się, że to nie wirusowe zapalenie płuc spowodowane COVID-19 i wynikające z niego zaburzenie wymiany gazowej, ale niewydolność serca spowodowana rozległą niedrożnością krążenia płucnego przez zatorowość płucną, jest odpowiedzialna za dużą część zgonów. Po porostu koronawirus uaktywnia układ krzepnięcia w naczyniach krwionośnych poprzez dołączenie go do śródbłonka wpływ na wiele narządów.
CYT.: „Że strach przed wirusem był przesadzony. W Hamburgu ani jedna osoba, która nie była wcześniej chora, nie zmarła na skutek wirusa. Wirus wpływa na nasze życie w całkowicie przesadzony sposób. (…) To nie ma żadnego związku z niebezpieczeństwem, jakie stwarza wirus”. (Dr Klaus Püschel)
CYT.: „Głównym wnioskiem jest to, że autopsje przeprowadzone w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji i Szwecji nie wykazały, że wirus jest śmiertelny.. (…) Wszyscy patolodzy powiedzieli, że nie ma nikogo, kto umarł na koronawirus. Powtórzę to: nikt nie umarł na koronawirusa." (dr Stoian Alexov, prezes Bułgarskiego Stowarzyszenia Patologii, 13.05.2020 r.”
Obejrzyjcie, proszę, przynajmniej fragment TEGO filmu - "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - choć te 9 minut - 31:30-40:10. I wnioski wyciągnijmy - bardzo, wyjątkowo to pouczające... Wiele mówi o nas samych... https://www.youtube.com/watch?v=1kYDNUlN6Nc&t=13s
Janusz Dąbrowski
Janusz Dąbrowski:
CYT.:
"Na terytorium Polski do 13 września 2020 r., a więc w ciągu pół roku od pierwszego przypadku śmierci w wyniku COVID-19, odnotowano 2 182 (dane ECDC, European Centre for
Disease Prevention and Control) przypadków śmierci w wyniku tej choroby. To stosunkowo niewiele w porównaniu z ofiarami innych chorób. Wystarczy przytoczyć, że rocznie z powodu:
1. chorób układu krążenia umiera w Polsce ok. 170 tysięcy osób,
2. chorób nowotworowych 110tysięcy,
3. demencji 30 tysięcy,
4. chorób układu pokarmowego 17 tysięcy,
5. a cukrzycy 7 tysięcy.

Czyli na choroby układu krążenia umarło w ciągu ostatniego półrocza 39 razy więcej osób, na choroby nowotworowe 25 raz razy więcej, na demencję 7 razy więcej, na choroby układu
pokarmowego 3,9 razy więcej, a na cukrzycę 1,6 razy więcej niż na COVID-19. Dlatego w opinii niektórych reakcja rządu i mediów na COVID-19 jest co najmniej przesadna. A niektórzy upatrują wręcz w niej spisku."

To fragment raportu dotyczącego COVID-19 w Polsce, jaki opublikowała Polska Akademia Nauk.

Naukowcy napracowali się - trzeba im to przyznać. Warto z raportem sie zapoznać, ponieważ jest tam wiele cennych i celnych informacji. Natomiast ciągle - moim zdaniem - występuje w ich myśleniu, podobnie jak u wielu lekarzy - tzw. "grzech pierworodny", rodzaj "skażenia mentalnego" niepozwalającego widzieć szerzej. Mam na myśli np. propozycje dotyczące walki z wirusem SARS-Cov-2 oraz jego nastepstwami w postaci choroby nim spowodowanej, czyli COVID-19.

Nie ma żadnej propozycji - ŻADNEJ! - dotyczącej metod wzmacniania układu odpornościowego jako podstawowego warunku zapobiegania zakażeniom i chorobom. Dlatego raport jawi mi się jako "sztuka dla sztuki", niewiele wnosi, a w ogólnym wydźwieku jest po prostu wyjątkowo szkodliwy, ponieważ propozycje walki z wirusem w nim zawarte - to początek końca społeczeństwa.

Proponują więc naukowcy z PAN stosowanie kilku głównych podejść do zapobiegania zakażeniom w postaci:
1. likwidacji zagrożenia poprzez izolacje chorych,
2. przecięcie dróg skażeń poprzez zachowywanie dystansu społecznego, noszenie maseczek, zamykanie placówek, redukcja kontaktów międzyludzkich itd.,
3. uodpornienie populacji poprzez szczepienie,
4. stosowanie aplikacji śledzących instalowanych w telefonach komórkowych.

Niezwykle ciekawe są wnioski naukowców dotyczące osób starszych - w wieku 65 lat i powyżej. Takie osoby są bardzo cenne dla społeczeństwa i z tego względy naukowcy proponują zachować wobec nich "surową dyscyplinę sanitarną" polegająca m.in. n drastycznym ograniczeniu kontaktów. I nie zważają na podnoszony wcześniej przez nich samych bardzo poważny aspekt psychologiczny - lęk tych osób, poczucie osamotnienia itd. powodujący potężny stres obniżający moc układu odpornościowego.

CYT.: "Według danych statystycznych z 2019 r., 6,9 miliona osób w Polsce ma powyżej 65 lat, co stanowi 18,1% ogółu społeczeństwa. O tym, że często są to osoby schorowane dobitnie świadczą następujące dane. Jeśli chodzi o układ krążenia, w Polsce hipercholesterolemia (znaczne przekroczenie norm stężenia cholesterolu we krwi) dolega około 5 mln osób, nadciśnienie tętnicze około 4 mln osób, choroba niedokrwienna serca około jednemu milionowi osób, a istotne klinicznie zaburzenia rytmu serca około 0,7 mln osób w wieku powyżej 65 lat. Cukrzyca typu 2 została wykryta u 1,44 mln osób powyżej 65 lat. Z chorobami nowotworowymi zmaga się według danych z 2017 r. 44,4 tys. kobiet i 51,0 tys. mężczyzn powyżej 65 lat. Jest to 54% i 62% wszystkich przypadków tych chorób w Polsce. Poważnym problemem zdrowotnym występującym także u osób starszych jest otyłość. Tak więc dołożenie zwykle już schorowanej osobie starszej dodatkowego problemu zdrowotnego, jakim może być COVID-19, może być bardzo groźne.

Dlatego też osoby starsze są w grupie największego ryzyka jeśli chodzi o COVID-19 i to one powinny być objęte przez społeczeństwo największą troską, aż do momentu dostępności specyficznej i efektywnej szczepionki. A więc przez jeszcze co najmniej kilka, a może nawet kilkanaście miesięcy.

Oznacza to, że nie tylko one, ale też osoby które mają z nimi bliski fizyczny kontakt powinny zachowywać przez ten czas surową dyscyplinę sanitarną."

Co oznacza ta "SUROWA DYSCYPLINA SANITARNA"?
Niedobrze mi się robi, kiedy czytam takie opracowania. Co konkretnego, skutecznego nam proponujecie - JAJOGŁOWI? Surową dyscyplinę samitarną, szczepionki i aplikacje śledzące? Tylko tyle wiecie? Tylko tyle umiecie?

Przerażające jest to, że macie się za ekspertów i wielu z nas, w tym decydenci, chce wam ufać. JA WAM NIE UFAM. I nie ufam decydentom!

https://informacje.pan.pl/images/2020/opracowanie-covid19-14-09-2020/ZrozumiecCovid19_opracowanie_PAN.pdf
Marco polo
Marco polo:
Plandemia sciemy i jej prekursorzy w TV promuja psychoze i strach! stress wyzwala wszelkie schorzenia ,dolegliwosci i choroby,doprowadza ludzi do szalenstwa !!!! niekontrolowanego! komu na tym zalezy!!!!
Łukasz Dwojak
Łukasz Dwojak:
Brawo, tak trzymać. Będzie nas znacznie więcej, dość okradania i manipulacji Polaków.
Małgorzata Chodkowska
Małgorzata Chodkowska:
Dla zasięgu.
Brajan Bury
Brajan Bury:
Sytuacja przypomina do bólu stan wojenny. Co za komunistyczne władze rządzą Polską? Wykorzystali sytuację i doją teraz Polaków . Wstyd i hańba. Polacy obudźcie się 🇵🇱
Ce Ar
Ce Ar:
KATOLICY!!!!!! OBUDZCIE SIĘ!!!PRZESTAŃCIE OBRAŻAĆ BOGA WCHODZĄC DO ŚWIĄTYNI BOŻEJ W MASKACH!!!!!!!! CO ZŁEGO MOŻE NAM STAĆ SIĘ W DOMU PANA JEZUSA GDZIE WASZA WIARA ?? NIE WIESZ KIEDY PRZYJDZIE CI STANĄĆ PRZED NAJWYŻSZYM SĘDZIĄ I CO MU POWIESZ?ŻE BAŁEŚ SIE BARDZIEJ LUDZI NIŻ BOGA
Wici
Wici:
Wszystko zaplanowane. COVID-19 to druga odsłona pandemii z 2009 roku https://youtu.be/0_6E98QTWRc
Janusz Dąbrowski
Janusz Dąbrowski:
Mogą nas ścigać Art. 54. Kodeksu Wykroczeń Naruszanie przepisów o zachowywaniu się w miejscach publicznych Dz.U.2019.0.821 t. j. - Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń „Kto wykracza przeciwko wydanym z upoważnienia ustawy przepisom porządkowym o zachowaniu się w miejscach publicznych, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.”

1. Na podstawie jakiej ustawy wydano rozporządzenie RM z dn. 7 sierpnia 2020 r. i ew. późniejsze ograniczające prawa obywatelskie zagwarantowane w Konstytucji RP - nazwa ustawy, datę wydania, ogłoszenia i wejścia w życie.
2. Wolności obywatelskie, w tym poruszania się i innego zachowania reguluje art. 52 Konstytucji RP, która stanowi przejaw ogólnej wolności osobistej, przy czym na podstawie ust. 3 art. 52 przedmiotowa wolność może podlegać ograniczeniom określonym wyłącznie w ustawie.
3. Należy także mieć na uwadze art. 31 ust. 3 Konstytucji RP, zgodnie z którym ograniczenia w zakresie korzystania z wolności i konstytucyjnych praw mogą być ustanawiane wyłącznie w ustawie. Warunkiem formalnym zgodnego z Konstytucją ograniczania praw jest ich ustanawianie wyłącznie w ustawie.
4. Również art. 233 Konstytucji określa zasady ograniczania konstytucyjnych praw i wolności jednostki w czasie stanów nadzwyczajnych, m.in. wolności poruszania się po terytorium RP.
5. Zatem z wszystkich tych oczywistych wymienionych względów wynika, że ograniczenie konstytucyjnej wolności poruszania się musi mieć rangę ustawy. Wobec tego rozporządzenia, szczególnie Rady Min. z dnia 7 sierpnia 2020 r. i ew. późniejsze, mają charakter samoistnych, nie przewidzianych w konstytucyjnym systemie źródeł prawa powszechnie obowiązującego. Rozporządzenie to w związku z tym narusza w sposób rażący art. 92 ust.1, art. 2 oraz art. 7 Konstytucji RP.
6. Brak jest także podstaw prawnych do nałożenia obowiązków, o których mowa w Rozporządzeniu RM z dnia 7 sierpnia 2020 r. i późniejszych, ponieważ wszelkie ograniczenia, zakazy i nakazy zostały w rozporządzeniu nałożone na podstawie art. 46a w związku z art. 46b p.1-6 i 8-12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, Dz.U. z 2008 r. Nr 234, poz. 1570, w tym zgodnie z art. 46a w związku z art. 46b p.4 wymienionej ustawy można ustanowić wszelkie ograniczenia, zakazy i nakazy wobec osób chorych i podejrzanych o zachorowanie. Wydane rozporządzenie RM z dnia 7 sierpnia 2020 r. i ew. późniejsze wprowadziło zaś obowiązek powszechny stosujący się także do osób zdrowych, w związku z czym przekroczyło ustawową delegację
7. Rozporządzenie narusza również art. 92 ust. 1 Konstytucji RP, ponieważ ustawa zasadnicza, jaką jest Konstytucja, wskazuje jedynie na możliwość ograniczenia lub nakazania określonego sposobu przemieszczania się nie precyzując jednocześnie jakich sposobów przemieszczania się ograniczenie lub nakaz może dotyczyć. Wobec tego to nie ustawa, tylko rozporządzenie jako akt niższego rzędu, stało się aktem ograniczającym konstytucyjnie zagwarantowaną wolność.
8. Egzekwowanie przepisów ewidentnie łamiących prawo, w tym ustawę najwyższej rangi, czyli Konstytucję RP, jest współudziałem w przestępstwie, którego bezpośrednimi sprawcami są decydenci wprowadzający takie przepisy w życie. Są oni potencjalnymi przestępcami tzw. deliktowymi.
9. W prawie konstytucyjnym delikt oznacza naruszenie, przekroczenie konstytucji lub ustawy w sposób widoczny dla społeczności poprzez czyn niewyczerpujący znamion przestępstwa. Na gruncie odznaczonego prawa konstytucyjnego delikt konstytucyjny popełnia ten, kto swoim czynem „niebędącym przestępstwem” umyślnie lub nieumyślnie naruszył konstytucję lub inną ustawę obowiązującą w Polsce „w związku z zajmowanym stanowiskiem i w zakresie urzędowania”.
Odpowiedzialność za popełnienie deliktu konstytucyjnego dotyczy tylko wąskiej grupy najważniejszych urzędników państwowych, wymienionych w art. 198 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej (1997); są to: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałek Sejmu i Marszałek Senatu wykonujący obowiązki Prezydenta RP, Prezes Rady Ministrów, członkowie Rady Ministrów, Prezes Narodowego Banku Polskiego, Prezes Najwyższej Izby Kontroli, członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych oraz, w ograniczonym zakresie, posłowie i senatorowie. O popełnieniu deliktu konstytucyjnego rozstrzygać może jedynie Trybunał Stanu. - JEDYNIE do czasu. Rozliczymy przestępców - czas tego się zbliża.
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
Zawodowi medialni klakierzy i oszuści pompują fałszywą pandemię a doskonale wiedzą że to oszustwo . Fejk testami nabijają fałszywe statystyki nic nie znaczące . To przestępstwo medialno polityczne co widzimy na co dzień . Boją się protestów górników , rolników i protestów przeciwko fałszywej pandemii ! Dlatego zrobili bezprawne zakazy , nakazy i ograniczenia . Nie zapraszają też niezależnych dziennikarzy , lekarzy , profesorów , naukowców bo boją się że prawda wyjdzie na jaw ! Rządzą nami kolaboranci i przestępcy !
SIC MUNDUS CREATUS EST
SIC MUNDUS CREATUS EST:
Zakonczyc przymusowe szczepienia dzieci, zablokowac farmakoncerny i nowe szczepionki zakonczyc pandemie....pis i po precz z Polski, zablokowac 5g
Barbara Kicińska
Barbara Kicińska:
Wreszcie Prawda wyszła na jaw.Demon został zdemaskowany!Chodził Bestii o zasianie strachu aby że strachu ludzie się "zaszczepili" czyli dokonali ostatecznego opowiedzenia się,pójścia za Bogiem czy za Bestią. Gdyby wszyy wierzący karmili się Słowem Bożym,zamiast kłamstwem mediów nie daliby się zwieść.W Księdze Apokalipsy Św.Jana apostoła 13,16 napisano:/Bestia/sprawia,że wszyscy : mali i wielcy ,bogaci i biedni,wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może nic kupić nie sprzedać,kto nie ma znamienia imienia Bestii lub liczby jej imienia.Tu jest potrzebna mądrość.KTO MA ROZUM,niech liczbę Bestii przeliczy;a liczba to bowiem człowieka.A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."Brawo Kraków!To przebudzenie to owoc Ogólnych rekolekcji zawierzenia Maryi"Oddanie 33".Polska budzi się!!!!!! Ruszajmy wszyscy ale z różańcem w rękach.Niepokalana skruszy łeb Bestii/masonom/To jest ten czas kiedy z Polski wyjdzie ISKRA na cały świat i nastąpi nowy Wieczernik i potężne wylanie Ducha Świętego na świeckich.MARYJA ZWYCIĘŻY.Ruszajmy wszyscy z potężną bronią RÓŻAŃCEM ,walczymy z niewidzialnym naszym starodawnym wężem a RÓŻANIEC to Maryja.Polacy ,PRAWDA ZWYCIĘŻY.JAM ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT.
Tomasz Jakubowski
Tomasz Jakubowski:
zmówcie jeszcze różaniec
szach mat
szach mat:
👍👍👍👍👍👍
Jasiek Spod Tater
Jasiek Spod Tater:
Pozdrawiam 98% za tumanionego społeczeństwa pl. nie ma pojęcia o konstytucji RP. W art,k.104. pisze posłowie są przedstawicielami narodu , nie wiążą ich instrukcje wyborców. Zatumianione ludzie głosują na swoich oszustów i wrogów ,którzy mają alibi do czynienia przekrętów zapisane w artykule 104 konstc. Dlatego naiwni wyborcy zostają niewolnikami do tępienia po każdych wyborach na własne żądanie. Ot i cala prawda i filozofia.
uran 234
uran 234:
A może by tak miasto Gdańsk i Kraków uwolnić rządowym dekretem od noszenia maseczek, zezwolić na huczne imprezy, dla sprawdzenia - czy wzrośnie liczba zachorowań rejestrowanych, ale nie tych podawanych w mediach. Ten test Pomorze szczególnie rządzącym dla zachowania autorytetu. Gdyby wzrastały zachorowania, niech ustawa obciąży finansowo za leczenie niepokornych , gdy będzie malała, niech Rząd poda się do dymisji.
Beata Jałocha
Beata Jałocha:
Podziwiam 👍
krystyna Mikorska
krystyna Mikorska:
MASKI ,WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON
Pan Świniowąż
Pan Świniowąż:
Banda idiotów - wymieszali się Covidem na maksa na własne życzenie w dniu wolnym od pracy ha ha ha ha... tylko czekać jak zaczną tracić smak, węch, pojawi się temeratura, zaczną tracić pracę, pieniądze, ich rodziny będą targane na badania gdzie zaczną się w brudnych szpitalach zarażać Sars, Tężcem, Sepsą, Gruźlicą... sami się wykańczają?
o34o
o34o:
Brawo Kraków
rico 0001
rico 0001:
Lekarze wpisują zasiano od rządu korona wirusa!!!!!! Wywalmy rząd!!!!!!! Mordują nas powoli
Adam Środek
Adam Środek:
biorą się za nasze dzieci trując ich w szkołach środkami tzw dezynfekującymi. Precz ze zdrajcami'
Krzysztof Oczkowski
Krzysztof Oczkowski:
Precz z covido-manipulacją
belemnit1
belemnit1:
Jak Naród się wkurzy to rządowi covidowcy będą mieć pandemię sraczki.
ana999100
ana999100:
Dziękuję wszystkim wolnym i myślącym ludziom za udział w tym i innych marszach...na co dzień niestety mam wrażenie, że dookoła same bezmózgi bez twarzy...:(
Jab Nowak
Jab Nowak:
Jest wolny kraj nie chcecie nie noscie tylko zrzeknijcie sie leczenie szpitalnego pod kątem covid19 w przypadku zarażenia
Agnieszka Ch
Agnieszka Ch:
Brawo Kraków niebać pandemie
Antoni Magryś
Antoni Magryś:
Czas najwyższy aby CAŁY NARÓD PRZEJRZAŁ NA OCZY.To jest walka nie tylko o swobodny oddech....pod przykrywką tzw.pandemii niszczy się edukację,służbę zdrowia,rolnictwo,biznes itp. Uderza się w niewinne dzieci,układ immunolgiczny dzieci się kształtuje,jest zaburzony szmatą na twarzy,nie dość ,że dziecko będzie chorowało od szmaty to i jak ją zdejmie,bo nie będzie odporne.Ludzie obudźcie się!!!!!!!!
Tadeusz
Tadeusz:
www.youtube.com/watch?v=HzVLWMxDC7w - 3 argumenty, które zmiażdżą każdego antycovidowca
Wombat Chelsea
Wombat Chelsea:
Na prawdę? Można było w materiale zmontować lepiej. Była atmosfera radości i moc energii. Na tym materiale jak na stypie, właśnie było odwrotnie.
Gr Ch
Gr Ch:
Brawo Kraków bez kagańca niech żyje WOLNOŚĆ✌✌✌niech żyje POLSKA🇵🇱🌹🌹🌹❤
Zenon Mickiewicz
Zenon Mickiewicz:
To jest wasza wolność , jesteście uzależnieniu być przeciw wszystkiemu , gdzie odpowiedzialność za bliźnich
Małgorzata Gędłek
Małgorzata Gędłek:
Byłam w tym tłumie by wraz z innymi aktywnie pokazać swój sprzeciw przeciwko tej fałszywej pandemii , zniewoleniu i łamaniu praw człowieka. Uważam, że lokalne protesty, które odbyły się jednego dnia to bardzo dobra inicjatywa, ponieważ dzięki temu wyszły na ulicę i zaprotestowały także te osoby , które nie mogą pojechać do Warszawy. Niech politycy zobaczą, że jest nas w całej Polsce dużo, a będzie jeszcze więcej.
Barbara Wierzbicka
Barbara Wierzbicka:
To mi się podoba nie powinno nosić się żadnych MASEK
wojtaswrr
wojtaswrr:
Po założeniu kagańca należy szczeknąć dwa razy co trzy oddechy.
Michał KJ
Michał KJ:
Niestety taki protest jest nadużyciem odzyskanej wolności Państwa Polskiego.

Boli, iż tak wielu Polaków tego nie rozumie. Jest stan wojny, niewypowiedzianej ale trwającej już prawie rok. Polacy opamiętaj ie się! Bo od głupiego protestu do Targowicy nie jest daleko. Również w tym roku żądna "żłobu Lewica, Lewica liberalna nie doprowadziła do anarchii. Ale pan Braun, nie jest z lewicy a do Targowicy bardzo blisko.
Robert Danielski
Robert Danielski:
Żal mi tych ludzi.
dzikikapitalizm
dzikikapitalizm:
PCh24TV się demaskuje jako kanał dywersyjny? Tak pięknie opowiadają o naszej wierze, tacy arcykatoliccy i przychodzi dzień próby, a oni popierają antypolską narrację, że pandemii nie ma. Szok!
Wicher Fal
Wicher Fal:
Nie leczyć na covida. Brak miejsc w przychiatryku dla ludzi upośledzonych potrzebny wirus by debili wytępić
Monika Grzędowska
Monika Grzędowska:
TRYUMF NIEPOKALANEJ ...
Kiedy wyjdzie na jaw , że teorie Kopernika są heretyckie to skończy się na świecie ateizm. A kiedy ludzkość zrozumie, że to Maryja obnażyła to największe kłamstwo to skończą się inne religie https://youtu.be/tQMLhOkVLd0
Maryja z Guadalupe w Meksyku objawiła się w 1531 roku - dokładnie wtedy, kiedy Kopernik żył na świecie. Maryja ma na płaszczu gwiazdozbiory, ponieważ to jest najlepszy dowód, że ziemia nie wiruje wokół słońca - Wielka niedzwiedzica jest widoczna nad Polską przez cały rok. https://youtu.be/CcX55tyFwfw
Pierwszy raz teorie Kopernika uznał za heretycką dominikanin o.Tomaso Cassini powołując się na fragment z Księgi Jozuego 10:12- 14 gdzie słońce zatrzymało się na niebie nad doliną Ajalonu - to był pierwszy cud słońca. Drugi cud słońca nastąpił w 1917 roku nad doliną Cova da Iria w Fatimie . Ludzie mieli na początku mokre od deszczu ubrania, a na końcu suche, żeby na drugi dzień nikt nie pomyślał że to była zbiorowa histeria. To było realne słońce, a nie wizja potwierdzająca objawienia jak twierdzą niektórzy bo wtedy byłyby widoczne dwa słońca. Maryja uczyniła ten cud ponieważ pseudo naukowcy uważają, że słońce jest większe od ziemi 109 razy i że znajduje się 150 milionów kilometrów od ziemi co jest herezją.
Istnieją dwa najbardziej dobitne dowody, że ziemia nie jest kulą - nie możliwy jest lot balonem na kuli ziemskiej, ani nie jest możliwe żeby zagiąć wodę na globie - to jest absurd. Poziomica i balon podważają heretycką teorie Kopernika raz na zawsze.
iwo gajda
iwo gajda:
Stop arogackiej samowoli !!! Stop histerii i kaprysom !!! Start posłuszeństwu i współpracy!!!
Naftali
Naftali:
Biedni policjanci wszyscy w kagańcach, haha wierzą w wirusa. Zdejmijcie maski, załóżcie kagańce Kaczorowi dyktatorowi i niebezpiecznemu prowokatorowi Morawieckiemu.
Wicher Fal
Wicher Fal:
Brak miejsca w psychiatryku dla samobójców... Więc wirus potrzebny aby takich chorych umysłowo ludzi wytępić bo brak miejsc w psychiatryku.debile a zimą chodzą w szalach...i nieprzeszkadza
Joe McCohn
Joe McCohn:
Idioci
Andreas S
Andreas S:
Wolni ludzie bez kaganca ida do piachu i posylaja do piachu innych. Protestujacy powinni odbyc wizyte studyjna na Oddziale Intensywnej Terapii, gdzie przyjmowani sa chorzy na Covid 19.
Dorota Woźniak
Dorota Woźniak:
,, Ludzie bez kagańca".Chyba kagańce noszą pieski? Dla PCh24 widać wszystko jedno.. Człowiek, czy pies, nie ważne. Liczy się zadyma i podbicie emocji. Ludziska będą czytać, subskrybować i płacić.. Biznes się kręci. NIE MA TU PRAWDY. WSTYD. Czysta manipulacja.
Robert Małomówny
Robert Małomówny:
Robić zdjęcia, identyfikować i odmawiać darmowego leczenia rodzin tych protestujących tumanów. Braun to drugie wcielenie doktora Mengele z Auschwitz
Micky Schreiber
Micky Schreiber:
Powinni ich obarczyć wysokimi mandatami. Dosyć tego oszołomstwa. Zamknąć w psychiatryku.