WYPRAWA NA KSIĘŻYC | Witajcie w Lunarii | Netflix

Po ciemnej stronie Księżyca czeka nieznany i niezwykły świat ? Dołącz do Fei Fei i China, którzy odwiedzają magiczną Lunarię ?

Obejrzyj „Wyprawę na Księżyc” już 23 października na Netflix: https://www.netflix.com/OvertheMoon

Streszczenie:
Zdeterminowana i bystra dziewczynka z pasją do nauki buduje rakietę, aby polecieć na Księżyc i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Tam bierze udział w nieoczekiwanej wyprawie i odkrywa niesamowitą krainę zamieszkaną przez fantastyczne stworzenia. Reżyserem filmu jest słynny animator Glen Keane, a jego producentami — Gennie Rim i Peilin Chou. „Wyprawa na Księżyc” to porywająca muzyczna opowieść o optymistycznym spojrzeniu w przyszłość, stawianiu czoła temu, co niespodziewane, i o sile wyobraźni. W angielskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli: Cathy Ang (Fei Fei), Phillipa Soo (Chang’e), Robert G. Chiu (Chin), Ken Jeong (Gobi), John Cho (Pa Pa), Ruthie Ann Miles (Ma Ma), Margaret Cho (ciocia Ling), Kimiko Glenn (ciocia Mei), Artt Butler (wujek) i Sandra Oh (pani Zhong).


Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 195 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

WYPRAWA NA KSIĘŻYC | Witajcie w Lunarii | Netflix
https://www.youtube.com/NetflixPolskaOfficial

Zaradna Fei Fei buduje rakietę, którą chce polecieć na Księżyc. Jej celem jest udowodnienie istnienia legendarnej księżycowej bogini.