Z UKRYTĄ KAMERĄ W URZĘDZIE SKARBOWYM | PRZEMEK ZAWADZKI

FACEBOOK: https://www.facebook.com/obywatelzawadzki
INSTAGRAM:: https://www.instagram.com/przemo.zawadzki
TWITTER: https://twitter.com/PrzemekZawadzki

Możesz mnie wesprzeć robiąc zakupy na https://freedomfarms.pl

Tym razem spróbuję pokazać Wam jak w praktyce wygląda jeden z elementów tzw. uszczelniania VAT-u i ile czasu za obecnych rządów otwiera się firmę.

Uzbrojony w ciekawość oraz ukrytą kamerę odwiedziłem w tym celu urząd skarbowy i zadałem im kilka niewygodnych pytań.

34 komentarze:

Animal Instync
Animal Instync:
Otwórz spółkę w Czechach :>
1 dzień :)
urzędnicy przemili :>
Alien Grey
Alien Grey:
Ludziom nie chce się myśleć i działać podczas wyborów, to taki jest efekt... ja nie głosowałem ani za PIS ani za PO/Nowoczesna/PSL (tak, te trzy partie to te same partie, ci sami ludzie, tylko logo inne) i mam sumienie czyste. Bo się k*rwa zainteresowałem!
Ale nie, jakiś k*rwa kretyn zagłosuje na PIS bo 500+, albo bo "żeby PO nie wybrało" i tyle. Macie efekt matoły!
Patryk .DR
Patryk .DR:
ale czy w Polsce było kiedyś inaczej? zawsze tek było i będzie w tym kraju każdy jest przestępca. pooglądajcie programy państwo w państwie co tam się dzieje , to jest dopiero dramat tych ludzi..:|
hokus pokus
hokus pokus:
Dział rejestracji jest zawalony pracą. Praca wynika z nowych wytycznych "z góry” przez ludzi niemajacych żadnej świadomości jak wygląda rzeczywistość. Terminy rejetracji wydłużają się,a każda sprawa jest inna.
Video Temat
Video Temat:
NIe wiem, ja założyłem w ciągu 7 dni. Może tak jest u Ciebie w mieście.
miro
miro:
Takie cyrki tylko w Polsce bo Polska to kraj wiecznych jaj he he he !!! Też mam działalność więc nic mnie już tutaj nie zdziwi naprawdę nic !!! To lewacki niewolniczy system ,w którym jak powiedziała pani każdy jest podejrzany he he he - masakra śmiechu warte i tyle i na prawdę powiem wam że wolę zapierd....ć fizycznie niż cokolwiek załatwiać w urzędach bo zawsze gdy mam piękny dzień to po wizycie w jakimkolwiek urzędzie jestem chory - pozdrawiam .
cichy wariat
cichy wariat:
Jezuuu daj jednego krzaka :c
Kolarz
Kolarz:
Maaasaaakraaaa!
Wlodek Ciejka TV
Wlodek Ciejka TV:
Postawiłem kciuk w górę, choć powinien być w dół za meritum sprawy.
PŁONĄCY CZAJNIK
PŁONĄCY CZAJNIK:
Dobry vlog.
A jak się rowinęła sprawa z plantacją?
Green Kris_420
Green Kris_420:
Widzisz Przemku, bo to Polska i tu się pije :( pozdrawiam.
High Life
High Life:
Naczelnicy którzy są powiązani albo maja doczynienie z opozycja utrudniają prace specjalnie. Dlatego w krakowie i innym miescie są rózniece. PROSTE TO. Moim zdaniem Naczelik który namawia do kontrolowania wszystkich firm powinnien być zwolniony.
Sailor Brookens
Sailor Brookens:
Pracowałem w urzędzie dwa lata, współczuję urzędnikom, bez kitu, wytyczne, papierologia, procedury są naprawdę idiotyczne.
Melbourne Hero
Melbourne Hero:
O ja pierdole komuna weocila :)))
POZYTYWNIEpo30stce
POZYTYWNIEpo30stce:
Cześć. Fajna inicjatywa. Jestem Głównym Księgowym w 2 sporych spółkach i dodatkowo obsługuje kilka miejskich firm w Krakowie. Wszystko co mówisz jest prawdą. Moja narzeczona zarejestrowali do Vat po 3 miesiącach, jednego mojego klienta po 5 miesiacach- wszystko w Krakowie. w Krakowie wiec nie jest niestety lepiej. Podrawiam.
videt
videt:
Ale jazda
Mateusz
Mateusz:
Zakładałem działalność w lutym 2017. Na wpis do VAT-u czekałem 3 tygodnie. Po drodze miałem wezwanie do urzędu by dostarczyć dokument potwierdzający prawo do lokalu (u mnie to była umowa użyczenia spisana z rodzicami) oraz wyjaśnić czym zajmuje się działalność. Urząd znajduje się w mieście 50 tys. mieszkańców.
Mathew Dega
Mathew Dega:
to chyba prościej założyć firmę za granicą gdzie i podatki są mniejsze :D
WiesiekFarmer
WiesiekFarmer:
Mam nadzieje, że w więzieniu nie jesteś za marihuanen :D
kami
kami:
Widac jestes podejrzany
ZjaranyJoe
ZjaranyJoe:
W Irlandii firme się zakłada przez internet, + podatki są smiesznie niskie
DestinationVoid
DestinationVoid:
Odwiedzić lokal na miejscu? A co jak ktoś zarejestrował firmę w wirtualnym biurze?
Waldemar Lapiński
Waldemar Lapiński:
Okupacja
Piterstom
Piterstom:
4:15 no to kompetentne panie na stanowisku, aż chce się działalność otwierać....
michał jaracz
michał jaracz:
Ale burdel w tej polsce
Saku Furosuto
Saku Furosuto:
Miej pretensje do ustawodawców i Dyrektora Izby Administracji Skarbowej. Myślisz,że to tylko papier? To obieg to wprowadzenie do systemu, to decyzji w ciul osób. To od górnie cisną na czynności. Pracownik US jest śmieciem.
emce365
emce365:
ten komentarz jest dla statystyk i zasięgu
Johnny Sins
Johnny Sins:
Polska to jebane bagno 100 lat za murzynami. Nie wiem dlaczego te rządzące ćmoki nie biorą przykładu z krajów gdzie pewne rzeczy dobrze funkcjonują tylko sami wymyślają dziurawe przepisy, ustawy itd.... [edit] oni nawet nie wiedzą, że są głupi
Zbigniew Zieliński
Zbigniew Zieliński:
co za firma? rob reklame xd
Jozef Bania
Jozef Bania:
Jakby Janusz R. z Siwym P. nie kombinowal I nie otwierał firmy na slupa żeby zrobic wałek na vacie na miliony to by nie było idiotyzmu. Idiotym polega na tym że jest dużo cwaniakow i typowych polskich k.ew ktore jakby mogli to by sprzedali wlasna matke i maja ten kraj w dpie zeby tylko sie nia chapac. Zeby ich zablkować cała reszta musi cierpieć. Jakby policy byli uczciwi i pracowali o wspolne dobro kraju a nie o swoja wlasna d.pe to moze by tego nonsensu nie było.
Mariusz Stykowski
Mariusz Stykowski:
Witam, Apeluje o pomoc do widzów tego kanału. Poruszam się na wózku- choruję na czterokończynowe porażenie mózgowe. Proszę o wysyłanie SMSów charytatywnych na: 75 165 o treści POMOC 8703 Całkowity koszt SMSa to 6,15 zł, z czego 5 zł. stanowi darowizna dla mnie. Cały Apel na moim blogu: http://mstykowski.blogspot.com. Proszę wejdź na blog i udostępnij posty z menu o nazwie Apel o pomoc na portalach społecznościowych. Ciebie udostępnienie tych postów nic nie kosztuje a mi może bardzo pomóc. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Mój Profil w Fundacji AVALON: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/stykowski_mariusz.html
Alfred Szamion
Alfred Szamion:
Nienawidze cie Polsko
mlexone
mlexone:
mam ambiwalentny stosunek do tego co robisz, z jednej strony jest to pro społeczne z drugiej odnoszę wrażenie że te działania są zakamuflowaną akcją promocyjną waszej knajpy..
lord logan
lord logan:
wszystki e te rzadawe biurwy wypierdolic na ryj. Po co wy placicie podatki i utrzymujciecie tych darmozjadow? nie ma poprawy sytiuacji pierdolic vaty sraty. Ja mam dzialanosc nielegalna i pierdole to sram na urzedy nie rozlcizam sie od 8 lat z pitami