Zamek w Stobnicy

20 komentarze:

Julian Ples
Julian Ples:
...Kulczyk ...żyje !
GriSZa 6
GriSZa 6:
Piękny zamek świetnie wyglada otoczony lasem jak w filmie
Marek Wałkiewicz
Marek Wałkiewicz:
właściciel na króla :)
Agnieszka Stachyra
Agnieszka Stachyra:
świetna muzyka!
Darek Jaskulski
Darek Jaskulski:
Ponoć w nocy przy pełni księżyca po wieży śmiga postać Kulczyka 🤔
岡田茂吉 Mokichi Okada
岡田茂吉 Mokichi Okada:
Świetne wideo.
My, Japończycy, kochamy Polskę. Polska to piękny kraj.Japonia kocha Chopin. W 1920 i 1922 r. Japonia uratowała 765 polskich sierot na Syberii.
Polska poprosiła Japonię o uratowanie sierot.
Japonia obiecała natychmiast uratować.Niemal wszyscy Japończycy przekazali pieniądze na uratowanie polskich sierot. Japonia uratowała 765 polskich sierot.Japonia wysłała uratowane sieroty do Japonii.
Japończycy sprawili, że polskie sieroty codziennie jedzą ciepły posiłek.
Japończycy kochali polskie sieroty jak własne dzieci.
 W dniu powrotu wszystkie 765 osób bezpiecznie wróciło do Polski.W 2018 r. Ukończono pamiątkową szkołę podstawową ratowania sieroty w Warszawie. Japonia kocha Polskę.
victoria eagle
victoria eagle:
W TYM ZAMKU BEDZIE URZEDOWAL KULCZYK Z KWASNIEWSKIM
Maximilian Braun
Maximilian Braun:
Sredniowieczny to on napewno nie jest
marek borcz
marek borcz:
Bardzo ładna budowla.Prywatna spółka również potrafi coś wybudować .Super kompleks przy drodze krajowej.Należy pomagać prywatnej inicjatywie.Zarobiła firma budowlana.Budowla może przyciągnąć turystów.Obszar poza murami można pokryć trawą korty tenisowe ,pole do golfa.Miejscowa atrakcja turystyczna.Malowniczy zamek jest budowlą która pasuje do puszczy.Za zamek ma okna typu romańskiego ,niektóre są bardziej szerokie i są piękne ozdoby.Patrząc perspektywą lasu to widać tylko wieżę wysoką w niczym nie przeszkadza.Bogaci turyści i niektóre osoby lubią wygody i tak powinno być.Dajesz mu gwarancję bezpieczeństwa w tym budynku.Nie wszyscy muszą jechać daleko aby wypocząć w Polsce też ciepło i w Polsce jest piękna zima czasem.Są ludzie lubiący zimę i sport.Niezbyt bogate osoby budują w Polsce domy z kolumnami i stawami ,ogrodami architektonicznymi prawie zamki i pałace to jest normalne mają pieniądze i mają rodziny.
henryk teodor
henryk teodor:
Piękna budowla.
Podziwiam architektów, gratuluję wykonawcy.
Jak dożyje pełnej realizacji napewno odwiedzę. 🧔
Morales Arkadio Jose
Morales Arkadio Jose:
KACZOGRÓD
Roman Sekowski
Roman Sekowski:
https://youtu.be/mK8D_8RrxxA a tych przypałowców kolega widzial??
TheGustav66
TheGustav66:
Pan Mokichi Okada w komentarzu wspomniał o Polskich sierotach uratowanych przez Japończyków z Syberii. To jest link do artykułu z gazety Puls Wejherowa opisujący tę historie oraz link do filmu z kanału Aiko & Emil- http://www.pulswejherowa.pl/17457/syberii-mandzurii-japonie-sieroty-przyjechaly-wejherowa/ https://www.youtube.com/watch?v=yhCJCVWW0b4
Ryszarda Pawłowska
Ryszarda Pawłowska:
Zrobią tablice, że to zabytek ze średniowiecza.
Jan Jarczyński
Jan Jarczyński:
OBROBILI POLSKE PASTWIA SIE BOGACTWEM A NAROD RZUCIL8
POD AUTOBUS.
OTO SOLIDARNOSCIOWY OLRAGLY STOL.
Jeremiah Johnson
Jeremiah Johnson:
Jak można tak brutalnie ingerować w środowisko?Teraz będą ścieki lać z zamku do rzeki, powstanie droga i przepłoszy zwierzęta. Gratuluję. A to wszystko na terenie chronionym dla przyrody...
Elis Jaderi
Elis Jaderi:
Zamek kaczynskiego i cala reszta zydowstwa
Jacek Janicki
Jacek Janicki:
Zaczęli budować za Platformy,minęło już tyle czasu i nadal nie wiadomo kto zlecił,ile tam już przyrody zniszczono,ile w łapę dali żeby tego nie rozgłaszać.Co do ekologów jakaś rzeczniczka ekologów wypowiadała się w tedy,że oni wszystkiego nie mogą widzieć wiedzieć,dla mnie to bujda ktoś im posmarował żeby byli cicho,ogólnie jestem za ekologami ale w tym przypadku powinny tam polecieć głowy u tych ekologów.
Mariusz Ratajczak
Mariusz Ratajczak:
Dewastacja krajobrazu i pięknej przyrody ...
Ryszarda Pawłowska
Ryszarda Pawłowska:
PATOLOGIA