Zamek w Stobnicy na skraju Puszczy Noteckiej

Zamek w Stobnicy na skraju Puszczy Noteckiej

32 komentarze:

Leszek gałosz
Leszek gałosz:
Należy dokończyć tą budowę i teleportować w czasie do czasów Kazimierza Wielkiego!!!
Rafał Rokowski
Rafał Rokowski:
Mają rozmach...
Thomson Heavy machine-gun
Thomson Heavy machine-gun:
Nowa siedziba ZUS ?
Zarian001
Zarian001:
Z jednej strony przekret na gigantyczna skale ale z drugiej piekna budowla, zamków nigdy nie brakuje a rozbiórka raczej by szkód środowiska nie naprawiła ( o ile były jakieś szkody) może by nawet je zwiekszyła.
misiek misiek 14
misiek misiek 14:
Biedna rodzina wygospodarowała sobie łazienkę to nadzór budowlany wydał decyzję o rozbiórce. Moje pytanie brzmi kiedy w końcu przepisy o odpowiedzialności majątkowej urzędników zaczną być stosowane w praktyce. Wiem że to 3 mis wynagrodzenia, ale żeby chociaż raz przepis został zastosowany oczywiście łącznie z dyscyplinarnym zwolnieniem . I oczywiście odpowiedzialność karna. Jak nikt nie wiedział. To kto to paskudztwo budował czy nie ludzie ? To jest straszliwe bezprawie. Cały nadzór budowlany powinien siedzieć + geodezja
Canis M
Canis M:
Perełka
Sławomir Gąsiorowski
Sławomir Gąsiorowski:
Nie rozbierać, na siedzibę dla ZUS jak znalazł.
Chainer D
Chainer D:
Juz prokurator sie tym zajmuje matolki
Sandor Lukacs
Sandor Lukacs:
Cool.
z tego co wiem
z tego co wiem:
dolina Noteci
https://www.gallerystore.pl/malarstwo-olejne/anna-wasikiewicz/dolina-noteci
Agnieszka Stachyra
Agnieszka Stachyra:
w jakim my kraju żyjemy, żeby na terenie chronionym coś takiego postawić i jeszcze nie wiadomo kto jest właścicielem....
Georg
Georg:
Rozebrać a Urzędnikòw pod Ścianę
Kanał o Wszystkim
Kanał o Wszystkim:
Cześć, będę chciał się niedługo przejechać w okolice tego zamku rowerem i nagrać taki filmik z trasy. Jednak zamek jest bardzo osłonięty i przydały by mi się również takie ujęcia z drona. Czy jest możliwość wykorzystania kilku urywków w moim filmie i oczywiście podpisania na filmie Ciebie oraz link w opisie filmu. (Na kanale mam już jedną taką wycieczkę rowerową, można podejrzeć jak to będzie wyglądać)
Pozdrawiam!
Audio Stereo
Audio Stereo:
to pewno prezent dla rydzyka od Phila Colinsa 😉😎
KzO
KzO:
Ale piękny
Gle nor
Gle nor:
niech zostawią
Aurum 83
Aurum 83:
Noo. Trzeba mieć jaja, żeby się porwać na coś takiego.
rolevand
rolevand:
Wygląda na to że polscy ekolodzy to banda sprzedajnych frajerów
Stanisław Marszruta
Stanisław Marszruta:
Jak na imitację średniowiecznego zamku prezentuje się dość obiecująco ale byłaby to prawdziwa petarda (na skalę światową) dopiero wtedy kiedy byłby budowany z cegły i to najlepiej zbliżonej wymiarami i parametrami do tej z okresu średniowiecza.
SoundVibes
SoundVibes:
Oni pisali bzdury coś o hodowli rysi tam... xD
Komu takie bzdurne historie panie??
To będzie jakiś ekskluzywny burdel dla elity?
Czyli pomimo afery i tego ,że to powstaje na terenach Natura 2000 budowa nadal jest kontynuowana bez przeszkód i ograniczeń. Zwykłemu kowalskiemu to by kazali to natychmiast rozbierać z fundamentami i to na jego koszt.
Ciekawe jakie atrakcje będą zapeewnione tam dla przyjezdnych bo przecież nie będą tam siedzieć tylko w zamku i oglądać ptaszków przez lornetkę z okna?
Jan Jarczyński
Jan Jarczyński:
SOLIDARNOSCIOWCY OKRAGLEGO STOLU , BUDUKS ZAMKI I PALACE
A LUDZI RZUCILI.POD AUTOBUS.
HA HA HA HA HA
Mariusz Jędrysik
Mariusz Jędrysik:
A mi sie podoba
Polska PL
Polska PL:
Zamiast dokończyć budowę i zostawic bo pasuje nawet tam. A jak by budowala jakas kurwa zlodziejska bylo by ok.
Luka
Luka:
Super! Dziwi mnie tylko decyzja o budowie takiego obiektu w polsce, będą tylko problemy, chyba że 100metrowy krzyż zwieńczy basztę, to może lud zaakceptuje...
papik152
papik152:
Największa samowola budowlana w tekturowej Polszy, budowane przez masonerię w najwyższym luksusie. Zwykły Polaczek może na zdjęciach obejrzeć.
marek borcz
marek borcz:
Można wykończyć budowę zrobić miejsce spotkań zwiedzania kawiarnia .Może być wystawa dzieł sztuki z całego świata.Można organizować konferencje lądowisko śmigłowców w pobliżu.Mały hotelik ekskluzywny.Może być kasyno gier hazardowych.Może być centrum łączności internetowej hub telekomunikacyjny.Jedna ekipa ludzi robi okna i montuje.Można zamówić w prywatnym warsztacie uruchomić część budynku toalety woda .Wodę można dowozić lub ze studni.Cała sprawa świadczy o braku szacunku dla własności prywatnej państwa i może być ukarane na forum międzynarodowym.Można wnieść korekty i dodać odrobinę ziemi do tej zrobionej na grobli.Mogą być sankcje międzynarodowe dla Polski.Urzędnicy działają jak komuniści niszczą własność prywatną.
tomek1kk
tomek1kk:
Piękne dzieło. Niech budują takich więcej w Polsce :)
xnupek
xnupek:
mi sie zajebiscie podoba szkoda ze to rozbiora
andrzej
andrzej:
Wlasnie aresztowali urzedasow i architektow skorumpowanych ktorzy przyczynili sie doPOwstania nielegalnej budowli chyba inwestorek bedzie rozbieral zameczek
Jerzy0 h1
Jerzy0 h1:
a to tu idą pieniądze z naszych podatków.mafia źądząca
ted posen
ted posen:
Gdyby to budował kościół byłoby ok.
Tom Coster
Tom Coster:
Dzieło sztuki. Przepiekny zamek. Tylko chwalić inwestorów, że zdecydowali się zbudować tak duży, tak piękny zamek. Niesłychane jest, że probuje się to zniszczyć. Czysto, porządek, piękna architektura. To kilkaset lat będzie tam stało jak nie dłużej. Przy obecnej technologii powinno się budować właśnie takie zamki, bo to jest wspaniałe i piękne. Świetnie położony na jeziorze. Rewelacja! Nic przyrodzie się nie stanie, a za kilka lat co sie uszkodziło, odnowi się. Wielkie brawa.