Ziemkiewicz Biegactwo i Akcyza na Alkohol

Chłodnym Okiem TV Republika 14.04.2014

17 komentarze:

delnomad
delnomad:
LOL
Małgorzata Olszewska
Małgorzata Olszewska:
Nie znam się, więc się wypowiem... - pomyśleli i powiedzieli, co wiedzieli :D
Panowie i Panie, kij im w oko, nie ma co się wykłócać, kiedy jest się ponad to.
Wiktor Nowak
Wiktor Nowak:
Ale się uśmiałem xD

Nowy sport narodowy Polaków - Ekspertactwo w tematach, o których się niewiele wie :P
mrfreddie04p
mrfreddie04p:
"w wieku 50-60 lat jesteśmy załatwieni odmownie":)
tiglatpilesar9
tiglatpilesar9:
Panowie, nie pierdzielcie. Ludzie przez tysiące lat biegali i zdaje się, nasz sukces ewolucyjjny opierał się na naszej wytrzymałości biegowej. A że każda moda jest głupia, to fakt.
Grzegorz Tłusty
Grzegorz Tłusty:
Narzekactwo
ATARI 130XE
ATARI 130XE:
dwoch debilków pieprzy od rzeczy!
M M
M M:
Najbardziej szkodliwe dla kolan jest klęczenie i leżenie krzyżem w kościele. "Pielgrzymstwo" do Częstochowy i innych sanktuariów, również dewastuje kolana, kręgosłupy i jest przyczyną wielu zawałów i udarów. O blokowaniu dróg i ulic przez "pielgrzymstwo" nawet nie wspominam... Sądziłem, że Ziemkiewicz osiągnął maksimum skretynienia na początku grudnia ubiegłego roku, biorąc udział w inauguracji pewnej partii politycznej. Myliłem się.
EMERYCH
EMERYCH:
gdyby jeszcze te bałwany z ministerstwa finansów uwierzyły w krzywą Lafera.
słuchałem wczoraj radia - przedstawiciel min fin oświadczył, iż "spadek dochodów z akcyzy wynika z faktu mniejszego spożycia alkoholu i rzucania palenia - a oto im chodziło" !!!
na durnia tylko pała, argumenty nie dochodzą. 
Kamil Tomasz Jarmusik
Kamil Tomasz Jarmusik:
Widać że są kryptofanami biegania
Maciej Musiał
Maciej Musiał:
Jakim trzeba być czubkiem, żeby takie bzdury gadać.. Ja rozumiem, że panowie zazdroszczą innym, bo sami ledwo potrafią chodzić
Jan Wróbel
Jan Wróbel:
Na bieganie trzeba wydać 3000 złotych na start??? Ja tylko kupiłem buty za 99.99 pln :P
Biegam, nie jem mięsa, jajek i nabiału. Mam prawicowe poglądy i jestem ponury jak konserwa turystyczna :D
pawlon
pawlon:
haha co za goscie :) no tak, najlepiej jak nikt nie ma zadnej pasji, albo pomyslu na siebie, tylko lezec plackiem i wszystko krytykowac. maraton w wawie jest raz w roku w niedziele, taki dramat ze nie przejada autem przez te 5-6h? nie umieja sobie inaczej jdnego dnia zorganizowac? sport jest zdrowy, jest na to masa badan - poprawia sampoczucie, dotlenienie, pewnosc siebie, zwieksza wydzielanie niektorych hormonow itp itd... a ze jest kontuzjogenny? kazdy sport jest - i kazdy sportowiec jest tego swiadom w mniejszym badz wiekszym stopniu. ja sobie biegam w butach za 80zl i koszulce jakiej chce i zyje, to skad te 3 tys za ciuchy? nawet te z najwyzszej polki tyle nie kosztuja. bieganie zrobilo sie modne - ale to nie znaczy ze jest zle :) a ten ich jednodniowy koreczek rekompensuje w nadmiarze reklama jaka imprezy biegowe robia miastu - zjeezdzaja sie ludzie z calej polski - przewaznie od razu na weekend, wiec zarabiaja hotele, knajpy, a samo miasto ma reklame w mediach :) no ale ciezko to pojac jak sie jest odgornie ukierunkowanym na wieczne narzekanie
RyszardRwieSerce
RyszardRwieSerce:
Pieprzą głupoty jak potłuczeni. Ziemkiewicz niech sie zajmuje polityką a nie sportem, bo nie ma o tym bladego pojęcia.
Wyderson
Wyderson:
Już samo krytykowanie i narzekanie świadczy o poziomie człowieka. Zamiast krytykować należy szukać lepszych rozwiązań. Wtedy dyskusja wnosi coś pozytywnego i ma jakiś sens. Panowie nie zaproponowali żadnych rozwiązań, ani problemu zamykania ulic, ani żadnych rozsądnych alternatyw dla samych miłośników biegania.(Ścieżki rowerowe w Polsce dopiero zaczynają się pojawiać, a ceny karnetów na basen też nie są najniższe.)
Ogólnie więc rozmowa krąży wokół tematu "jak nam źle i jacy oni głupi".
Ludzie robią miliony gorszych i głupszych rzeczy niż bieganie i tym w pierwszej kolejności należałoby się zająć.
Niektórzy lubią się lansować biegając, a inni wylewając swoje żale w telewizji. Mamy demokrację. Wolny kraj.
Tyberiusz Bery
Tyberiusz Bery:
Nie kurwa, siedz na dupie głupi polaku nie wychylaj się nie wychodz z domu oglądaj fakty na TVN lub na tvp. Wy kurwa narodowi idioci opaśli, bieganie hartuje charakter, dotlenia mózg, wytwarza hormon szczęścia, jesteś bardziej kreatywny, masz mocniejsze serce itd. Takich jebanych dyletantów to do prostowania świńskich ogonów a nie do wypowiadania się publicznie. Polactwo zacofany trzeci świat
Kamil Tomasz Jarmusik
Kamil Tomasz Jarmusik:
Widać po nich :P Nie rozumiem jak można się tak zawzięcie wypowiadać na temat o którym nie ma się zielonego pojęcia. :D Pokazywać jaki to ja jestem rozsądny, a tamci są nierozsądni, jakieś biegające lemingi, z taką pogardą i pychą, w dodatku mówić takie bajki o lekarzach, a wręcz pouczać. :D Nie wiem czy to wynika z tego że gość ma problem z przyswajaniem informacji.. każdy lekarz powie że rozsądne bieganie to zdrowie. :P Eksperci od biegania i lekarze medycyny ze specjalnością fizyka jądrowa, w jednym.