ZiWMW S01E08 - Angelika Wątor - Z Szablą po Puchar

W ósmym odcinku poznacie lepiej Angelika Wątor – szablistkę, Mistrzynię Polski i złotą medalistkę Igrzysk Europejskich 2015.
POSŁUCHAJ I OBEJRZYJ:
https://mwway.pl/ZiWMW-S01E08

W świecie sportu wytrwałość, zaangażowanie, dyscyplina i determinacja są kluczowe. Jednak oprócz umiejętności i treningu za sukces sportowca odpowiada także jego mentalność. To, co opowiada Angelika doskonale to potwierdza! Wypracowała w sobie pewność i siłę, które potrzebne są na każdym polu życia, nie tylko w sporcie.

Nic dziwnego, że kiedy nikt w nią nie wierzył i nie miała szans pojawić się na turnieju, wzięła sprawy w swoje ręce! Postanowiła sama sfinansować swój start w zawodach, korzystając z crowdfundingu. Michał Wawrzyniak od razu z przyjemnością wsparł jej akcję i objął swoim mecenatem.

Wiara w swoje możliwości to coś, co potrzebne jest każdemu. Droga Angeliki do sukcesu jest doskonałą lekcją tego, jak zbudować w sobie podstawę, dzięki której wszystko jest możliwe. Kiedy posłuchasz jej historii i zobaczysz, jak spełniła swoje marzenie, dowiesz się, co zadecydowało o jej sukcesie.
Emotikon smile

Posłuchaj, obejrzyj i zainspiruj się: https://mwway.pl/ZiWMW-S01E08