Zniewolona: Feliks Austria. Oficjalny zwiastun.

Obejrzyj oficjalny zwiastun ukraińskiego filmu romantycznego z elementami fantasy „Zniewolona: Felix Austria” na podstawie powieści „Felix Austria” Sofii Andruchowycz.

#MiłośćJakiejPragniesz #FelixAustria

Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu:
Facebook - https://www.facebook.com/viddana.movie/

Instagram - https://www.instagram.com/viddana.movie/

Opis: Historia zaczyna się w Stanisławowie w drugiej połowie XIX wieku. Doktor Anger traci żonę w pożarze, ale udaje mu się uratować dwie dziewczynki – własną córkę Adele i córkę służby Stephanie. W chwili rozpaczy lekarz postanawia je razem wychować. Minęło 25 lat. Dziewczyny dorastały i są równie nierozłączne, chociaż Adele jest teraz mężatką. Stefa prowadzi farmę, ograniczając swoją pasję do gotowania. Ale nadal nie rozumieją, kim są dla siebie: siostry i przyjaciele czy pokojówki i kochanki. W kalejdoskopie miłości i zazdrości, podwójnych znaczeń i tajemnic linia między rzeczywistością a fikcją w końcu znika. Piękne stroje, potrawy dla smakoszy i niekończące się spacery… Co się stanie, gdy iluzja zacznie się rozmywać i zamiast tego pojawi się rzeczywistość?

Producent projektu: Nadija Zajączkowska
Scenarzyści: Alina Semeriakova we współpracy z Sofią Andruchowycz
Reżyseria: Khrystyna Syvolap
Autor zdjęć: Oleksiy Lamakh
Scenograf: Alexander Batenev
Projektantka kostiumów: Lesya Patoka
Wizażystka: Maria Kolomiets
Dyrektor castingu: Alla Samoilenko
Obsada: Marianna Januszewicz, Alesia Romanowa, Roman Łucki, Oleksandr Kobzar, Serhii Volosovets, Ada Rogovtseva, Kateryna Kukhar, Yevgen Yanovych, Nataliya Vasko, Irma Vitovska, Vazha Goderdzishvili, Sebastian Cybulski, Yasin Farajallah, Maryna Koshkina
Produkcja: FILM.UA Produkcja przy wsparciu rządu Ukrainy i Ministerstwa Kultury Ukrainy
CGI / VFX: POSTMODERN Digital