ZNÓW HORROR! GOL W OSTATNIEJ SEKUNDZIE DAŁ POLSCE BEZCENNĄ WYGRANĄ | SKRÓT POLSKA - SŁOWENIA 27:26

Polscy piłkarze ręczni na dobrej drodze do awansu na ME 2022. W czwartek w Opolu biało-czerwoni po szalonej końcówce i golu zdobytym sekundę przed syreną pokonali Słoweńców 27:26 (12:10). Bohaterem został Michał Daszek. Zobacz skrót!

Powiązane wiadomości:

56 komentarze:

Jakub S.
Jakub S.:
Na luzie, jedną bramką. Nic się od czasów Bogdana nie zmieniło. ;)
zosiekk_:
Ciśnienie pod koniec niczym za starych czasów. Fajnie, że nasza reprezentacja zaczyna się odbudowywać✌🏻
FUTKA
FUTKA:
Horror jak za starych, dobrych czasów
Jakub S.
Jakub S.:
Daszek prawie jak Szyba. I choć uwielbiam Jacka Laskowskiego, to w tej sytuacji bardzo bym chciał usłyszeć duet Maciej Iwański- Piotr Dębowski. ;)
Dariusz Osiński:
Czy może ktoś wie coś na ten temat: czy polscy szczypiorniści są od zawsze tak szkoleni, aby wygrywać jedną bramką w zamieszaniu na koniec meczu? :-D :-D
Paweł Karol
Paweł Karol:
Kur...jak to weszło 😳chyba to przeznaczenie!
Giorgio Gellsoni:
Wygrana wygraną, ale to jak oni frajersko tracą bramki to się w głowie nie mieści. Mają minute 2 bramki przewagi zamiast zagrać faktycznie to ida na wymianę ciosów. Przecież to jest bez sensu
piotrex1171:
Wydaje mi się że piłka najpierw odbiła się od rąk blokującego przez co zmyliła bramkarza😃
Kamil:
Skubany jak się wygiął przy rzucie, to nie było proste bo wydaje się, że taki rzut skończy się na bloku.
piecia1990:
Kiedyś z taką Słowenią to byśmy wygrali z palcem w d.. Dziś w grupie śmiechu jesteśmy 3 i ten gol przedłużył szansę na awans
Johny Bravo
Johny Bravo:
oj brakuje orłów Wenty, człowiek osiwiał jeszcze przed przerwą żeby na koniec być tuż przed zawałem i darcie ryja jak wygrali :)
brawo NASI
John Wayne
John Wayne:
A kto pamięta co to jest jedna WENTA ?
FabianSKI
FabianSKI:
Iwański lepiej się sprawdzał przy komentowaniu ręcznej...
Dominik Kocur
Dominik Kocur:
Polska będzie na mistrzostwach?
UUojk
UUojk:
Tak cenną że nic nie dała xd. I tak musimy wygrać z Holendrami i tak.
Słowenia to jest jednak ciekawe zjawisko, taki mały kraj, a jest w stanie wystawiać klasowych reprezentantów w tylu dyscyplinach.
Afro Man
Afro Man:
Wy nie potraficie normalnie wygrać nie? Kiedyś jedna Wenta to było ''dużo czasu'' teraz sekunda czy dwie do końca to wciąż czas na to żebym dostał zawału i spocił się chyba tak samo jak Wy oglądając....i bardzo k.. dobrze:) tu chyba zawsze będą emocje, gratulacje!
Dorota Loręcka
Dorota Loręcka:
Super 😀👍
Fala
Fala:
W przerwie w ostatniej minucie meczu, Rombel kazał im grać 25s, wchodzą na boisko gość w ciągu 5s rzuca nad bramką, tak to jest jak się nie słucha i nie ma chłodnej głowy,traciliśmy za łatwo bramki i jak zawsze nie umiemy utrzymać chociaż 2 bramkowej przewagi. Od dawna nie widać pomysłu na tą drużynę, tylko podanie,podanie i wbieg indywidualny w obronę a może coś wpadnie. Uważam że Rombel to słaby trener, ale większość zawodników to nawet nie średnia półka ręcznej świata więc też nie można dużo wymagać niestety.
Allpong v2
Allpong v2:
To są mistrzostwa Europy czy co
GetShredded
GetShredded:
az tak sie polska kadra zmienila przez kilka lat ze nie widze jureckich, bieleckiego itp ? wtf
Zefir
Zefir:
Widzę że tu ludzie oceniają ten mecz trochę przez pryzmat piłki nożnej. W ręcznej pada bardzo dużo bramek gra tak wygląda że idzie się łeb w łeb. Popełnialiśmy błędy to fakt nie da się ich uniknąć w stu procentach ale nasi zawodnicy grali z zaangażowaniem i poświęceniem. Może brakuje im trochę zgrania? Komunikacji? Jak to doszlifują to za jakiś czas tych błędów i tracenia przewagi będzie mniej. Trzymam za nich kciuki. Brawa też dla Słowenii nie wiedziałem że grają tak dobrze.